منو سایت

تمام عناوین Xbox Game Pass از 28 فوریه شروع می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تمام عناوین Xbox Game Pass از 28 فوریه شروع می شوندتمام عناوین Xbox Game Pass از 28 فوریه شروع می شوند

در اوایل این ماه، با Control، Code Vein، The Medium و تعداد انگشت شماری از عناوین دیگر که در Game Pass به پایان رسید خداحافظی کردیم. از آن زمان، مایکروسافت لیست جدیدی از بازی‌هایی را که اواخر این ماه از سرویس خارج می‌شوند، رونمایی کرده است، و فقط کمتر از دو هفته به شما فرصت می‌دهد تا برخی از آنها را امتحان کنید – و حتی ممکن است تخفیف زیادی دریافت کنید – قبل از اینکه برنامه را ترک کنند.

در طول موج دوم، عناوینی که از Game Pass خارج می شوند عبارتند از Hypnospace Outlaw، Killer Queen Black، Stealth Inc. 2 و Touhou Luna Nights. مثل همیشه، مشترکین Game Pass در صورت تمایل به ادامه بازی پس از خروج از کاتالوگ، اکنون می توانند این بازی ها را با 20 درصد تخفیف خریداری کنند.

در حال پخش: بازی های Xbox Game Pass که نباید از دست بدهید

در اخبار دیگر، مایکروسافت اخیراً اعلام کرد که Game Pass در حال حاضر 25 میلیون عضو دارد – تعداد قابل توجهی که انتظار می‌رود در صورت خرید Activision Blizzard توسط مایکروسافت بیشتر شود.

در ادامه می‌توانید فهرست کامل عناوین Game Pass را که در این ماه از برنامه خارج می‌شوند، مشاهده کنید. همچنین، مطمئن شوید که محدوده عناوین Game Pass را که تا پایان ماه فوریه وارد خدمت می‌شوند، بررسی کنید.

عناوین Game Pass در ماه فوریه خارج می شوند

28 فوریه

  • Hypnospace Outlaw – ابر، کنسول و کامپیوتر
  • Killer Queen Black – ابر، کنسول و کامپیوتر
  • Stealth Inc. 2 – ابر، کنسول و کامپیوتر
  • Touhou Luna Nights – ابر، کنسول و کامپیوتر