منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تمام اطلاعات فاش شده در مورد سایلنت هیل و متال گیر جدید یک دروغ بود

تمام اطلاعات فاش شده در مورد سایلنت هیل و متال گیر جدید یک دروغ بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تمام اطلاعات فاش شده در مورد سایلنت هیل و متال گیر جدید یک دروغ بود

دیروز، دن آلن اعتراف کرد که اطلاعاتی درباره Assassin’s Creed و سایر عناوین تحت نام کاربری The Real Insider درز کرده است. او قرارداد عدم افشای اطلاعات را با چندین شرکت بازی امضا کرده است و آخرین اقدامات او همه این قراردادها را نقض کرده است. اگرچه او اطلاعات صحیحی را درباره Assassin’s Creed فاش کرد، اما شایعات او در مورد ساخت Silent Hill و Metal Gear Solid جدید کاملاً دروغ بود. او در یک ویدیوی جدید گفت که هیچ اطلاعاتی از این بازی ها ندارد.

چند روز پیش دن آلن با استفاده از یک حساب شخصی به توییت The Real Insider پاسخ داد و خودش را فاش کرد. این اتفاق از چشم دیگران دور نماند و در نهایت مجبور به اعتراف شد. دن آلن ویدئویی را منتشر کرد تا رسما از فالوورهای خود و کسانی که تحت تأثیر این افشاگری قرار گرفته اند عذرخواهی کند. او می گوید که ناامید و بسیار ناراحت است. اکانت “Real Insider” دیروز به طور کامل حذف شد.

افشاگر، که کانال یوتیوب او بر روی ویدیوهای پیشروی بازی تمرکز دارد، به انتشار اطلاعات اشتباه اعتراف کرد. او می‌گوید که برخی از اطلاعات محرمانه را تحت یک NDA افشا کرده است، اما بقیه گمانه‌زنی‌هایی است که بسیاری آن را فاش می‌کنند. آلن می گوید که به آن “معتاد” شده و از این فرصت برای تحت تاثیر قرار دادن گیمرها لذت برده است. این مشکل باعث شد تا او اخبار نادرستی درباره تولید Silent Hill و Metal Gear Solid منتشر کند، در حالی که همه این شایعات بی اساس و اشتباه هستند.

متال گیر سالید سایلنت هیل

امتناع از ایجاد متال گیر و سایلنت هیل جدید

افشاگر Assassin’s Creed می گوید که در یک سال بیش از 200000 فالوور به دست آورده است و محتوای او می تواند افراد زیادی را تحت تاثیر قرار دهد. در نهایت همه این تلاش ها ظاهری محض بود و همه اخباری که او فاش کرد منبع موثقی نداشت. این اظهارات با واکنش گیمرها مواجه شد و بسیاری انتشار اخبار جعلی و گمراه کردن طرفداران را محکوم کردند. روزنامه نگاران بازی های ویدیویی نیز اقدامات دن آلن را محکوم کردند.

لازم به ذکر است که Assassin’s Creed مهم ترین بازی فاش شده توسط این شخص بوده و از آنجایی که او قرارداد NDA را امضا کرده است، یوبی سافت می تواند علیه او شکایت کند. او در پایان به تعدادی از اخبار جعلی اشاره کرد و ساخت سایلنت هیل و بازسازی متال گیر سالید را دروغ های «بیهوده» خواند. باید گفت که کونامی پروژه های مختلفی در دست ساخت دارد و شاید این دو فرنچایز جزو آنها باشند، اما اگر به گزارش های قبلی اعتقاد دارید بهتر است کمی فکر کنید.

منبع: TheGamer