منو سایت

تمامی بازی های سری Yakuza به سرویس Xbox Game Pass اضافه شده اند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تمامی بازی های سری Yakuza به سرویس Xbox Game Pass اضافه شده اند

طبق آخرین اخبار بازی، پس از گذشت چند ماه از خروج سه بازی از سری Yakuza از سرویس Xbox Game Pass، به لطف بازگشت Yakuza 0، Yakuza Kiwami و Yakuza Kiwami 2، اکنون می توانید تمامی بازی های سری Yakuza را بازی کنید. از طریق سرویس مذکور

در 31 دسامبر 2021 (10 دسامبر 1400)، بازی‌های Yakuza 0، Yakuza Kiwami 1 و Yakuza Kiwami 2 از مجموعه آثار موجود در سرویس Xbox Game Pass حذف شدند. این سه اثر از بهترین بازی های سری Yakuza هستند که بدون شک طرفداران ژانر اکشن ماجراجویی و beat’em up را به خود جذب خواهند کرد. بازی Yakuza 0 که سلف سری Yakuza به حساب می آید، سهم بسزایی در محبوبیت این سری در کشورهای دیگر داشته است. بازی Yakuza 0 بهترین گزینه برای شروع سری Yakuza است و می تواند شما را با دو شخصیت اصلی این سری یعنی Kazuma Kiryu و Goro Majima آشنا کند. پس از موفقیت Yakuza 0، سگا و ریو گا گوتوکو تصمیم گرفتند بازسازی دو بازی اول یاکوزا را در قالب Yakuza Kiwami و Yakuza Kiwami 2 منتشر کنند.

اکنون با بازگشت هر سه بازی Yakuza 0، Yakuza Kiwami 1 و Yakuza Kiwami 2 به سرویس Xbox Game Pass و قرار گرفتن در کنار Yakuza 3، Yakuza 4، Yakuza 5، Yakuza 6: The Song of Life و Yakuza: Like a Dragon، این امکان را خواهید داشت که بدون هزینه اضافی و تنها در قالب اشتراک سرویس مذکور به تمامی بازی های سری Yakuza دسترسی داشته باشید.

در حالی که هر یک از بازی های سری Yakuza را می توان از طریق سرویس Xbox Game Pass تجربه کرد، زیر مجموعه آن، سری قضاوت، هنوز برای مشترکین این سرویس در دسترس نیست. در بازی های Judgment و Lost Judgment که یک تجربه کارآگاهی متفاوت از سری Yakuza هستند، شما باید به عنوان Takayuki Yagami به حل پرونده ها بپردازید. بازی Judgment در حال حاضر با قیمت 40 دلار و بازی Last Judgment با قیمت 60 دلار به فروش می رسد.

گیم پاس Xbox Series Yakuza

Yakuza: Like a Dragon سری Yakuza را تغییر داد

تکمیل Yakuza Kiwami، Yakuza 0 و Yakuza Kiwami 2 به ترتیب 30 ساعت، 17.5 ساعت و 18.5 ساعت طول می کشد. اگر قصد ندارید تمام قسمت ها و به اصطلاح 100% را تجربه کنید، می توانید با صرف 65 ساعت این سه کار را تکمیل کنید.

لازم به ذکر است که Yakuza: Like a Dragon، آخرین ورودی سری Yakuza، تغییرات مختلفی را در این مجموعه ایجاد کرد. در حالی که سری Judgment از گیم پلی آثار قبلی سری Yakuza پیروی می کند، نبردها در بازی مذکور به صورت نوبتی انجام می شود. نبردهای سری Yakuza از Yakuza 0 تا Yakuza 6: Song of Life همزمان هستند و آنها را شکست می دهند. علاوه بر این، آثار مختلف سری Yakuza دارای مینی گیم ها و حتی ماشین های آرکید هستند که می توانید ساعت ها با آنها سرگرم شوید.

اگر اشتراک Xbox Game Pass ندارید، می توانید Yakuza 0، Yakuza Kiwami 1 و Yakuza Kiwami 2 را با قیمت 20 دلار خریداری کنید. علاوه بر این، نسخه بازسازی شده هر یک از بازی های Yakuza 3، Yakuza 4 و Yakuza 5 با قیمت 20 دلار به فروش می رسد و شما می توانید هر سه را به عنوان The Yakuza Remastered Collection با قیمت 40 دلار خریداری کنید. Yakuza 6: The Song of Life و Yakuza: Like a Dragon را می توان به صورت جداگانه با قیمت 20 و 60 دلار خریداری کرد.

نظر شما در مورد امکان آزمایش تمامی بازی های سری Yakuza از طریق سرویس Xbox Game Pass چیست؟ آیا شما از طرفداران این مجموعه هستید و آن را امتحان کرده اید؟ فکر می کنید اضافه شدن سری Yakuza به سرویس بازی ایکس باکس تاثیری روی تعداد بازیکنان داشته است؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: The Gamer