منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تلاش‌های مقاومت فورتنایت: دوربین‌های Recon، اعتبار IO و اهداف لیزری

تلاش‌های مقاومت فورتنایت: دوربین‌های Recon، اعتبار IO و اهداف لیزری

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تلاش‌های مقاومت فورتنایت: دوربین‌های Recon، اعتبار IO و اهداف لیزری

مقاومت در ششمین هفته از نبرد علیه نظم خیالی در فورتنایت است و به نظر می رسد که در شرف تبدیل شدن به یک چرخش بسیار گیج کننده است: جونزی شواهدی در دست دارد که نشان می دهد آنها بالاخره در حال آماده سازی دستگاه روز قیامت هستند که ماینرهای روز به ما درباره آن هشدار داده بودند. از جمله ماموریت‌ها برای برنامه‌ریزی دوربین‌های شناسایی، اهداف لیزری و موارد دیگر، در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید و انجام دهید تا به نظم خیالی خود برای یک هفته دیگر نبرد کمک کنید.

مکان های دوربین هوش فورتنایت

برای اولین چالش مقاومت خود در این هفته، به دریاچه لوت بروید و یکی از سه مکان اتصال دستگاه را انتخاب کنید، سپس آنچه جونزی خواسته است را انجام دهید و نصب سه دوربین شناسایی. همه این مکان‌ها در اطراف منطقه Loot Lake هستند، پس پیش بروید و سه مکان را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید و دوربین‌های خود را تنظیم کنید. هنگامی که به آن رسیدگی کردیم، جونزی به شما اطلاع می‌دهد که قطعاً آنچه را که می‌بیند دوست ندارد، و احتمالاً آنچه در ادامه می‌آید را دوست نخواهیم داشت.

اعتبار IO

در مرحله بعد، The Imagined یک درخواست سه قسمتی برای ما دارد. ما باید دستگاه را در نزدیکی ایستگاه Synapse متصل کنیم، سرباز IO را برای اعتبار آنها حذف کنیم و اعتبار مشخص شده را به The Imagined تحویل دهید از جونز. مراقب این اهداف باشید و Imagined با شما تماس می گیرد تا به شما اطلاع دهد که هرگز در مورد آن به کسی نگویید. از نظر فنی، این ماموریت اکنون کار ما نیست، پس بیایید به ماموریت بعدی برویم.

IO ها دفع می شوند، اما آیا می توانید آنها را متقاعد کنید که کاری جدی انجام دهند؟
IO ها دفع می شوند، اما آیا می توانید آنها را متقاعد کنید که کاری جدی انجام دهند؟

مکانی برای سقوط مرده

اکنون باید دستگاه دیگری را نصب کنیم، اما این بار انتخابی داریم که کجا آن را انجام دهیم. مطمئناً خوب است که هفت به ما اجازه دهند پاهایمان را کمی دراز کنیم و آنها را دراز کنیم، زیرا همه نقاط در طرف مقابل نقشه قرار دارند. Logjam Lumberyard، Chonker’s Speedway یا Seven Outpost III را انتخاب کنید و اجرا کنید تا اتصال به این دستگاه برقرار شود. بدون توجه به مکانی که انتخاب می‌کنید، اطلاعاتی از حلقه‌های اسلون که ایمان خود را از دست داده‌اند، باید نزدیک باشد، بنابراین زیاد نگران انتخاب خود نباشید. بیایید امیدوار باشیم که IO صفحه ای از کتاب The Origin را با اطلاعات نادرست خارج نکند…

اهداف لیزری

آخرین ماموریت ما برای The Resistance در این هفته ایجاد دستگاه دیگری برای اتصال به The Origin است، بنابراین برای مراقبت از آن به یکی از مکان‌های موجود بروید. (ما در وسط دریاچه لوت را انتخاب کردیم.) به نظر می رسد که این اطلاعات ممکن است نادرست نبوده باشد – The Origin می خواهد چند هدف لیزری را تنظیم کنید برای کمک به سایر لوپرها برای تمرکز آتش در نبرد پیش رو. در اطراف دریاچه لوت سه مورد برای راه اندازی وجود دارد. یکی به سمت غرب، یکی کمی به سمت شمال شرقی، و دورترین آنها بین Logjam Lumberyard و Command Cavern است. آنها را تنظیم کنید و The Origin به شما اطلاع می‌دهد که کار خوبی انجام داده‌اید و امیدوار است که سایر لوپرها به The Resistance وفادار بمانند.

آفرین، لوپر! کار شما با کوئست های Resistance این هفته تمام شده است. اکنون مطمئن شوید که آخرین ماموریت عملیات مخفی را انجام داده اید تا بتوانید این کلنگ Secret Sledge را بردارید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.