منو سایت

تغییرات گیم پلی The Last of Us Part 1 فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تغییرات گیم پلی The Last of Us Part 1 فاش شد

استودیو Naughtydog در پستی در وبلاگ رسمی خود از تفاوت ها و تغییرات گیم پلی بازی The Last of Us Part 1 نسبت به نسخه ریمستر آن خبر داد و طی آخرین تلاش های سازندگان برای بازاریابی و تبلیغ این بازی، ماهیت اساسی بازی را نشان داد. از بازسازی آن . فقط سه روز تا انتشار بازی The Last of Us قسمت 1 Mande و توسعه دهندگان جزئیات بیشتری در مورد این عنوان در اختیار طرفداران قرار داده اند. این موارد در پست وبلاگ پلی استیشن به تفصیل آمده است.

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده در مورد بازی، سازندگان بازی Naughty Dog از بهبود چهره شخصیت ها، انیمیشن، بافت های بهبود یافته و موارد دیگر خبر دادند و همچنین مدعی شدند که گیم پلی بازی بسیار متفاوت از نسخه ریمستر شده و قابل مقایسه است. نسخه دوم در این پست به تغییرات گیم پلی، تصاویر و دموهایی برای آن ها اشاره شده است و علاقه مندان به راحتی می توانند تفاوت نسخه ریمستر و بازسازی شده را مشاهده کنند.

به گفته کارگردان نسخه بازسازی شده The Last of Us Part 1، آنها برخی از قسمت ها و عناصر بازی را بازسازی کرده اند تا واقعی تر و بهتر در بازی نمایش داده شوند. طبق پست وبلاگ پلی استیشن، اخبار زیادی در رابطه با نبردهای گیم پلی وجود دارد که نشان از طراحی مجدد هوش مصنوعی دارد. پس با این نتیجه می توان به هوش مصنوعی الی در نبرد امیدوار بود، زیرا در نسخه ریمستر، هوش مصنوعی دشمنان کم بود و همچنین الی (زمانی که شخصیت الی جلوی دشمنان راه می رفت، او را نمی دیدند).

گیم پلی بازی The Last of Us قسمت 1

گیم پلی بازی به The Last of Us Part 1 تغییر می کند

به گفته سازندگان، در گذشته بازی Remaster به دلیل محدودیت‌های سخت‌افزاری کنسول PS3 نمی‌توانست به بالاترین نرخ فریم برسد، اما خوشبختانه کنسول PS5 در توسعه دست خود را باز گذاشت و اکنون علاقه‌مندان می‌توانند آن را با نرخ فریم بالا تجربه کنند. بازی های پلی استیشن 5 این ویژگی سخت افزار قدرتمند کنسول PS5 را به نمایش می گذارد.

بازسازی Last of Ace در جشنواره بازی تابستانی 2022 رونمایی شد و طرفداران را به وجد آورد، اما با توجه به گیم پلی و محتوای بازی، برخی از کاربران به دلیل نبود محتوای جدید و قیمت بالای 70 دلاری، اعتراض خود را اعلام کردند. با این حال عنوان The Last of Us Part 1 در تاریخ 2 سپتامبر 2022 (11 سپتامبر 1401) برای PS5 منتشر خواهد شد و نسخه PC آن نیز در دست توسعه است. شما در مورد آن چه فکر میکنید؟ آیا بازسازی Last of Ace با وجود این تغییرات 70 دلار ارزش دارد؟

منبع: Dualshockers