تغییرات آپدیت جدید بازی PUBG Mobile + لینک دانلود

تغییرات آپدیت جدید بازی PUBG Mobile + لینک دانلود

بازی موبایل پاب جی در سال های اخیر دستخوش تغییرات زیادی شده و با هر آپدیت محتوای جدیدی دریافت می کند. در این مقاله به طور کامل تغییرات در آپدیت جدید PUBG Mobile ما همچنین هر بار که یک به‌روزرسانی جدید منتشر شود، هزینه را پرداخت خواهیم کرد. تغییرات جدیدی اضافه خواهد شد تا بتوانید اطلاعات کاملی در مورد همه چیز در قسمت دریافت کنید به روز رسانی موبایل PUBG اضافه شود. همچنین می توانید آپدیت جدید PUBG Mobile را از پارسی گیم دانلود کنید.

تغییرات آپدیت PUBG Mobile

هر فصل جدید PUBG Mobile چندین ماه طول می کشد و در این مدت محتوای متفاوتی به پیش نمایش اضافه می شود. این باعث شده تا انتشار به‌روزرسانی‌های جدید کمی بیشتر طول بکشد و فصل‌های بازی طولانی‌تر از سایر عناوین بتل رویال باشد. برای مثال آخرین آپدیت PUBG Mobile سه ماه پیش بود و حدود دو هفته از فصل جاری باقی مانده است. لازم به ذکر است که محتوای آپدیت جدید PUBG Mobile با انتشار اخبار جدید تغییر می کند و به همین دلیل بهتر است هر از چند گاهی از آن بازدید کنید.

به روز رسانی 2.0 در حال حاضر در دسترس بازیکنان است و همه از رویدادها و محتوای ویژه آن آگاه هستند. اکنون نگاهی به آپدیت 2.1 خواهیم داشت که مرحله تست آن آغاز شده است و می توانید نسخه بتا را دریافت کرده و در فرآیند عیب یابی و رفع اشکال شرکت کنید. فصل جدید با موضوع مصر باستان آغاز می شود و شاهد حضور بناهای تاریخی و مجسمه های عظیم خواهیم بود. ظاهر بازی تغییر خواهد کرد. فصل جدید همچنین داستان جدیدی را در مصر باستان بازگو خواهد کرد.

به روز رسانی 2.1 بازی موبایل PUBG

آپدیت جدید PUBG Mobile در 13 جولای (22 ژوئیه) منتشر خواهد شد و مانند همیشه مجوزهای سلطنتی جدید همراه با رویدادها و محتوای جدید در راه است. اولین تغییر بزرگ مربوط به گیم پلی و گیم پلی است. Tencent تغییرات مهمی در سیستم ضد تقلب BAN PAN ایجاد کرد و تعداد تقلب‌کنندگان به طرز شگفت‌آوری کاهش یافته است. استودیوی توسعه‌دهنده به تازگی از مسدود شدن حساب‌های ده‌ها هزار کلاهبردار و هکر خبر داده است.

به روز رسانی 2.1 دارای یک موضوع خاص است. این فصل به مصر باستان می پردازد و شاهد کاوش در اهرام مخفی و غارهای مختلف خواهیم بود. این فصل همچنین یک حالت جدید را معرفی می کند که هنوز از آن اطلاعی نداریم. به نظر می رسد نقشه از اینجا به آنجا کاملاً تغییر می کند و معابد باستانی پر از اسرار پنهان را اضافه می کند. به‌روزرسانی جدید همچنین محتوای مربوط به بازی‌ها، سریال‌ها و فیلم‌های دیگر را نشان می‌دهد. شخصیت‌هایی از The Boys اخیراً به PUBG Mobile پیوستند.

Tencent همچنین تیر و کمان را معرفی کرد که با توجه به موقعیت تاریخی فصل جدید، سلاح مهمی خواهد بود. یک تفنگ جدید به نام M417 در راه است. این سلاح نسبت به سایر سلاح ها سرعت شلیک کمتری دارد اما قدرت بیشتری دارد و آسیب جدی به دشمن وارد می کند. اسلحه جدید دیگر AMR است که مرگبارترین اسلحه در تاریخ PUBG Mobile است. این تک تیرانداز می تواند با یک شلیک حتی از ناحیه پا، دشمن را از بین ببرد. تک تیرانداز جدید به همراه دوربین 8x اضافه می شود و هر مجله ده دور می گیرد.

یکی دیگر از تغییرات عمده در آپدیت جدید PUBG Mobile، نقشه Erangel 3.0 است. قدیمی ترین نقشه PUBG چندین بار به روز شده است و دوباره دستخوش تغییرات مهمی خواهد شد. قسمت های جدیدی به آن اضافه می شود و ممکن است معابد قدیمی نیز در این نقشه وجود داشته باشد. تغییر عمده دیگر اضافه شدن رویال گذر جدید است که شامل پوست، لباس و سایر موارد تزئینی می شود.

لازم به ذکر است که گزارش هایی مبنی بر اضافه شدن نقشه جدیدی به نام Holiday در آپدیت بازی PUBG Mobile وجود دارد. تصاویر این کارت لو رفته و باید منتظر اطلاعات رسمی باشیم. گزارش هایی از اضافه شدن یک کشتی جدید و همچنین یک دوربین 10x برای اولین بار وجود دارد. در حال حاضر، فقط می دانیم که مصر باستان بخش مهمی از به روز رسانی 2.1 خواهد بود و ما شاهد یک مد جدید خواهیم بود. منتظر انتشار آپدیت 2.1 PUBG Mobile در 22 جولای باشید. لازم به ذکر است این مطلب به محض انتشار اطلاعات رسمی و کامل به روز رسانی خواهد شد پس با ما همراه باشید.

منبع: PUBG NEWS