منو سایت

تعداد بازیکنان پاییز بابیلون به کمتر از 10 نفر رسیده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تعداد بازیکنان پاییز بابیلون به کمتر از 10 نفر رسیده است

سقوط بابل ادامه دارد و تعداد افرادی که این اثر را تجربه می کنند هر روز در حال کاهش است. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، تعداد بازیکنان در Babylon’s Fall به حدی کاهش یافته است که می توان آن را یک بازی بدون بازیکن دانست.

در ماه های اخیر بازی های شگفت انگیز و ارزشمندی عرضه شده اند که در جذب مخاطب و منتقدان بسیار موفق بوده اند. اینها عبارتند از Forza Horizon 5، Halo Infinite، Pokemon Legends: Arceus، Horizon Forbidden West و مهمتر از همه، Elden Ring. اما در مواجهه با چنین آثاری بازی هایی انجام می شد که می توان آنها را «شکسته» نامید. بازی هایی مانند Battlefield 2042 و GTA Trilogy عملکرد خوبی نداشتند، اگرچه بسیاری از مخاطبان انتظار عرضه آن ها را داشتند.

در میان بازی هایی که نتوانستند بازخورد مثبت بازیکنان و رسانه ها را به خود جلب کنند، هیچکس به اندازه سقوط Babylon شکست نخورده است. کار نقش آفرینی اسکوئر انیکس حتی قبل از انتشار بازخورد منفی داشت. اجراهای اولیه بابیلون فال آنقدر ضعیف بود که بسیاری از مردم متقاعد نشدند که آن را پس از انتشار امتحان کنند. کاهش تعداد بازیکنان پاییز بابیلون تا آنجا پیش رفته است که روز گذشته کمتر از 10 نفر این اثر را در استیم تجربه کردند.

همین دیروز فقط هشت نفر نسخه کامپیوتری فال بابلی را بازی کردند. این یک آمار فاجعه بار برای کار Square Enix و PlatinumGames Studios است. با مراجعه به صفحه بازی Babylon’s Fall در سایت SteamCharts می توانید آمارهای دیگری را مشاهده کنید که اصلا قابل قبول نیستند. در 24 ساعت گذشته حداکثر 144 نفر وارد بازی Babylon Falls شده اند. همچنین در مدت زمان انتشار این اثر، رکورد تعداد بازیکنان از 1166 نفر فراتر نرفته است.

آبشار بابل

Babylon’s Fall یک بازی نقش آفرینی برای بسیاری از بازیکنان است

چنین آماری به معنای شکست کامل اثری است که بر عناصر چند نفره آنلاین تمرکز دارد. تجربه سقوط بابیلون زمانی غیرممکن است که به جز شما تنها هفت نفر در بازی حضور داشته باشند. با تمام این اوصاف، استودیو Square Enix و Platinum Games مصمم به بهبود بازی Babylon Fall هستند. سازندگان این اثر قصد دارند با انتشار مداوم به روز رسانی و محتوای اضافی، بازیکنان را راضی نگه دارند و همچنان افراد جدید را جذب کنند.

همانطور که گفته شد Babylon Fall تنها بازی گران قیمتی نیست که نتوانسته بازیکنان را جذب کند. تعداد بازیکنان بازی Battlefield 2042 برای اولین بار به کمتر از 1000 نفر رسید. استودیو DICE مانند سازندگان بازی Babylon’s Fall همچنان در تلاش است تا Battlefield 2042 را نجات دهد. آپدیت 4.0 این اثر هفته آینده منتشر خواهد شد که بیش از 400 اصلاح را به همراه خواهد داشت.

نظر شما در مورد کاهش چشمگیر تعداد بازیکنان پاییزی بابل چیست؟ این کار هم نظر شما را جلب نکرد؟ به نظر شما آیا امکان دارد بابیلون فال با پشتیبانی همیشگی به یک بازی محبوب تبدیل شود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: The Gamer