منو سایت

تعداد بازیکنان همزمان Counter Strike به 1 میلیون نفر رسیده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تعداد بازیکنان همزمان Counter Strike به 1 میلیون نفر رسیده است

بازی Counter Strike یکی از محبوب ترین بازی های رایانه ای رایگان است که صدها هزار نفر می توانند همزمان آن را بازی کنند. Counter-Strike: Global Offensive برای دومین ماه متوالی توانست رکورد یک میلیون بازیکن همزمان را به ثبت برساند و در حال حاضر بیش از یک میلیون نفر سرورهای شرکت Velo را اشغال کرده و در دو تیم به مصاف یکدیگر می روند. آمار روزهای پایانی مرداد بار دیگر تکرار شد و موفقیت این بازی ده ساله همچنان ادامه دارد.

یکی از بازیکنان Counter Strike گزارشی از تعداد بازیکنان آنلاین در صفحه Reddit بازی ارائه کرد. طبق آمار رسمی وب سایت Steamcharts، بیش از یک میلیون نفر به طور همزمان این بازی را در روز یکشنبه تجربه کردند. رقم جدید حدود ده هزار کمتر از رکورد ثبت شده در ماه اوت است که در سال گذشته بی سابقه بوده است. چنین آماری چندان عجیب و غیرقابل قبول نیست. شاید تولد 10 سالگی Counter-Strike: Global Offensive در ثبت رکورد جدید نقش داشته باشد، اما این بازی بدون چنین رویدادی همچنان محبوب است.

تعداد بازیکنان ضد اعتصاب

تعداد بازیکنان ضد اعتصاب

لازم به ذکر است که رکورد تعداد بازیکنان همزمان کانتر استرایک از نوامبر 2020 تا می 2021 یک میلیون نفر بوده است که در فروردین ماه سال گذشته نیز یک رکورد تاریخی به ثبت رسیده است. شیوع COVID-19 تأثیر زیادی بر گیمرهای آنلاین داشته است و هر ماه بر تعداد این افراد افزوده می شود. با پایان یافتن اپیدمی کرونا و بازگشایی اماکن عمومی، تعداد بازیکنان آنلاین در تمامی پلتفرم ها کاهش یافت و این مشکل در مورد CSGO نیز تکرار شد. افشای محتوای جدید تعداد بازیکنان Counter-Strike را به یک میلیون نفر رساند.

مراسم تولد 10 سالگی CSGO با یک هدیه سکه ویژه همراه بود که به برندگان خوش شانس رسید. عناصر دیگری نیز در نظر گرفته شد که در افزایش تعداد بازیکنان تاثیر داشت. بسیاری به Counter Strike بازگشته اند تا سکه ها و آیتم های جایزه را دریافت کنند و دوباره این تیراندازی رایگان را تجربه کنند. در نهایت نقشه جدیدی به نام توسکان به تمامی حالت ها اضافه شده است. ولوو همچنان از Counter Strike پشتیبانی می کند و در حال حاضر برنامه ای برای معرفی بازی جدیدی ندارد.

بازی های متعددی توسط Valve در حال ساخت است و احتمال می رود که یک پروژه ضد در بین آنها وجود داشته باشد. بازی CSGO ماهانه پذیرای 20 میلیون نفر است و مخاطبان آخرین تورنمنت های مهم به طور همزمان به 2.7 میلیون نفر رسید. اگرچه ولوو هیچ برنامه ای برای ارتقاء موتور بازی ندارد، تعدادی از طرفداران در حال ایجاد یک Counter Strike جدید هستند.

منبع: TheGamer