منو سایت

تعداد بازیکنان همزمان در Fall of Babylon کمتر از 650 نفر است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تعداد بازیکنان همزمان در Fall of Babylon کمتر از 650 نفر است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، در اولین روز انتشار Babylon’s Fall، تعداد بازیکنان همزمان بازی Babylon در استیم کمتر از 650 نفر بود و این اثر در بین 50 بازی پرفروش این بازی جایی ندارد. فروشگاه.

Babylon Fall اثری جدید از استودیو PlatinumGames است که توسط Square Enix منتشر شده است. استودیوی پلاتینیوم گیمز بازی Babylon’s Fall را به منظور گسترش سیستم مبارزه Nier: Automata و افزودن یک تجربه چند نفره به آن ساخته است. در این بازی که سبک هنری آن از نقاشی های رنگ روغن الهام گرفته شده است، بازیکنانی مانند Sentinel باید از برج عظیمی به نام Ziggurat بالا بروند. در Babylon Falls می توانید مراحل را به صورت تک نفره یا به صورت تعاونی با سایر بازیکنان طی کنید و در مقر Sentinel Force می توانید تجهیزات جدید خریداری کرده و آن را ارتقا دهید.

بازی Babylon’s Fall به تازگی برای کنسول های پلی استیشن و رایانه شخصی منتشر شده است. اما این موضوع به هیچ وجه مورد استقبال بازیکنان قرار نگرفت. تعداد بازیکنان همزمان در Babylon’s Fall در روز انتشار کمتر از 650 نفر بود که شکست بزرگی برای PlatinumGames Studio و Square Enix بود. در زمان نگارش این مقاله، بیشترین تعداد بازیکنان 1188 نفر بود که به هیچ وجه آمار قابل توجهی نیست. همچنین Babylon Falls در بین 50 بازی پرفروش قرار ندارد.

برای مقایسه می توان به دیگر بازی زنده اسکوئر انیکس یعنی Marvel’s Avengers اشاره کرد. تعداد بازیکنان همزمان این اثر در روز اول انتشار 28000 نفر بود. در نهایت بازی Avengers به ​​عنوان یک شکست توسط مدیران Square Enix معرفی شد. اثر دیگری که می توان اجرای آن را با Fall of Babylon مقایسه کرد Outriders است. این بازی در زمان انتشار 125000 بازیکن به طور همزمان جذب کرد.

بازیکنان همزمان Fall of Babylon The Fall of Babylon

کمترین امتیاز در بین آثار پلاتینیوم گیمز متعلق به سقوط بابل

نسخه استاندارد Babylon Fall با قیمت 60 دلار و نسخه لوکس آن با قیمت 95 دلار به فروش می رسد. 129 نقد توسط کاربران فروشگاه استیم ثبت شده است که از این تعداد 52% مثبت بوده است. بنابراین، وضعیت Babylon’s Fall از نظر نظرات بازیکنان، مختلط تعریف می شود.

از سوی دیگر، منتقدان از بازی بابیل فال اصلا راضی نیستند. از میان شش رسانه ای که این اثر را بررسی کردند، تنها وبسایت Gamers Heroes آن را تحسین کرد. میانگین امتیاز نسخه پلی استیشن 5 بازی Babylon’s Fall در وب سایت متاکریتیک 41 است. از این نظر، Babylon Fall یکی از بدترین آثار در صنعت بازی های ویدیویی در سال های اخیر است.

استودیو PlatinumGames یک سرویس استودیویی جدید در توکیو برای ساخت بازی های زنده افتتاح کرده است. سقوط بابل اولین اثری است که با همکاری این استودیو تازه تاسیس خلق شده است.

آیا سقوط بابل را تجربه کرده اید؟ نظر شما در مورد عملکرد ضعیف این اثر در جذب بازیکن و منتقد چیست؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt