منو سایت

تعداد بازیکنان همزمان در سقوط بابل به یک نفر رسید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تعداد بازیکنان همزمان در سقوط بابل به یک نفر رسید

مشکلات بازی Babylon Falls همچنان ادامه دارد و هیچ نشانه ای از پیشرفت و بهبود این اثر دیده نمی شود. حال طبق آخرین اخبار بازی، تعداد بازیکنان همزمان در بازی Babylon’s Fall در این هفته کاهش چشمگیری داشته است.

به گفته وب سایت Steam Charts، تنها یک نفر در نیمه شب چهارشنبه گذشته به وقت تابستان بریتانیا در Babylon’s Fall بازی کرد. تنها دو ماه از سقوط Babylon Fall، محصول مشترک PlatinumGames و Square Enix می گذرد. روند کاهش تعداد بازیکنان این اثر از هفته ها قبل آغاز شده و به نظر نمی رسد در آینده نزدیک متوقف شود. در حال حاضر هیچ آماری از تعداد بازیکنان پاییز Babylon در پلتفرم پلی استیشن وجود ندارد و تنها می توان تعداد کاربران کامپیوتر را مشخص کرد.

در بیشترین تعداد بازیکنان در هفته گذشته، تنها 78 بازیکن در یک زمان Babylon Falls را تجربه کردند. همچنین در 30 روز گذشته به طور میانگین 64 نفر و در بالاترین حالت 207 نفر به طور همزمان وارد بازی پاییز بابیلون شده و قسمت های مختلف آن را ساخته اند. در مقایسه با دیگر آثار Square Enix می توان به بازی Avengers اشاره کرد. این شغل که محصولی آسیب دیده به حساب می آید، در ماه گذشته به طور میانگین روزانه 276 بازیکن همزمان داشت. Outriders یکی دیگر از محصولات آنلاین اسکوئر انیکس است که در 30 روز گذشته به طور میانگین روزانه 862 بازیکن همزمان جذب کرده است.

سقوط بابل از زمان انتشار در ماه مارس مورد انتقاد شدید منتقدان قرار گرفت. طبق بررسی های منتشر شده در وبسایت متاکریتیک، Babylon Falls کمترین امتیاز را در بین آثار بررسی شده در کنسول پلی استیشن 5 دارد و به عنوان ضعیف ترین بازی سال شناخته می شود.

سقوط بابل سقوط بابل

سازندگان سقوط بابل امیدوارند که وضعیت را بهبود بخشند

با وجود عملکرد ضعیف در جذب بازیکنان و منتقدان، استودیوی اسکوئر انیکس و پلاتینیوم گیمز همچنان از آن حمایت می کنند و به توسعه آینده آن اعتقاد دارند. استقبال بد از سقوط بابل، سازندگان آن را بر آن داشت تا برنامه های آینده خود را اعلام کنند. مدت کوتاهی پس از راه اندازی پاییز بابیلون، تصویری در صفحه توییتر خود منتشر شد که روی آن نوشته شده بود: “آیا تعمیر و نگهداری مداوم خطرناک است؟”

این تصویر تاکید می کند که «هیچ برنامه ای برای کاهش حمایت از سقوط بابل وجود ندارد». سازندگان این اثر همچنین اعلام کردند که مراحل ساخت محتوای فصل دوم «عملاً به پایان رسیده» و کار بر روی محتوای فصل سوم آغاز شده است.

نظر شما در مورد تعداد بازیکنان همزمان در بازی Fall Babylon چیست؟ آیا مشکلات و ضعف های این کار باعث شده که علاقه ای به تجربه آن نداشته باشید؟ به نظر شما با حمایت همیشگی سازندگان شرایط بازی بابیل فال بهتر می شود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle