منو سایت

تعداد بازیکنان بازی Battlefield 2042 به کمتر از 1000 نفر رسید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تعداد بازیکنان بازی Battlefield 2042 به کمتر از 1000 نفر رسید

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، تعداد بازیکنان Battlefield 2042 به شدت کاهش یافته و تعداد بازیکنان همزمان در استیم به کمتر از 1000 نفر رسیده است.

سریال Battlefield یکی از معروف ترین سریال های تاریخ است که در سال های اخیر فراز و نشیب های مختلفی را پشت سر گذاشته است. این مجموعه همواره سعی کرده است در کنار بخش چندنفره، بخش های سرگرم کننده داستان نیز ارائه دهد. اما در Battlefield 2042، سازندگان رویکرد متفاوتی در پیش گرفتند. در نتیجه، Battlefield 2042 کمپین داستانی ندارد و فقط می‌توان آن را به صورت چند نفره تجربه کرد.

Battlefield 2042 از زمان انتشار در اکتبر گذشته تاکنون با مشکلات مختلفی دست و پنجه نرم کرده است. وضعیت فاجعه بار این اثر در کنار عدم به روز رسانی نسخه و ارتباط ضعیف سازندگان با بازیکنان باعث شد تا بسیاری از افراد از Battlefield 2042 ناامید شده و از تجربه این کار دست بکشند. همه اینها دست به دست هم داد که تعداد بازیکنان در Battlefield 2042 به طور مداوم در حال کاهش است و تنها تعداد محدودی آن را تجربه می کنند.

طبق گزارشی که یکی از کاربران وبسایت ResetEra منتشر کرده است تعداد بازیکنان همزمان Battlefield 2042 در استیم به کمتر از 1000 نفر رسیده است.به عبارت دقیق تر طبق آمار منتشر شده در وب سایت SteamCharts با کمترین تعداد امروز تنها 931 نفر بازیکنان وارد نبردهای Battlefield 2042 شدند.

استودیو EA و DICE قصد دارند در این ماه به‌روزرسانی دیگری را منتشر کنند. به این ترتیب مشکلات مختلف Battlefield 2042 حل خواهد شد.انتظار می رود فصل اول کار در تابستان آغاز شود. علاوه بر این، استودیو دایس بر اساس بازخورد بازیکن، کارت‌ها را تغییر می‌دهد.

نظر شما در مورد تعداد بازیکنان در Battlefield 2042 چیست؟ آیا این اثر شایسته توجه بیشتر بود یا مشکلات آن شما را ناامید کرد؟ به نظر شما امکان احیای بازی Battlefield 2042 با انتشار آپدیت های بیشتر وجود دارد؟ آیا الکترونیک آرتز را کنار بگذاریم بهتر است؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt