منو سایت

تصویر از Red Dead Redemption 2 برنده مسابقه عکاسی مجازی در لندن شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تصویر از Red Dead Redemption 2 برنده مسابقه عکاسی مجازی در لندن شد

جشنواره بازی لندن که میزبان رویدادهایی مانند بفتا 2022 بود. رویدادی برای نشان دادن بهترین تصویر از یک بازی ویدیویی برگزار شد. این رویداد سالانه میزبان تصاویر زیبایی از بازی های مختلف از جمله Tomb Raider، Horizon Forbidden West و Last of Ace و در نهایت جایزه برتر برای نماهای زیبا از بازی Red Dead Redemption 2 رسید.

به گزارش پارسی گیم، جو میز از انگلیس برنده جایزه بهترین عکاس مجازی سال در جشنواره بازی های لندن شد. این رویداد با هدف جذب هنرمندان از سراسر جهان برای نشان دادن تصویری منحصر به فرد از شخصیت ها و دنیای بازی های ویدیویی برگزار می شود و جایزه امسال یک لپ تاپ مخصوص بازی با کارت گرافیک RTX 3080 Ti بود. شرکت کنندگان این فرصت را داشتند که در سه دسته مختلف عکس ارسال کنند. این دسته شامل منظره، پرتره و انتزاعی است و اسکرین شات ها را می توان با هر بازی یا پلتفرمی مرتبط کرد.

عکس Red Dead Redemption 2

دنیای زیبای Red Dead Redemption 2

یکی از قوانین این رویداد این است که تصاویر به هیچ وجه توسط نرم افزارهای موجود ویرایش نشوند. اما بیشتر تصاویر از تکنیک های جانبی استفاده می کنند. به عنوان مثال، نمای زیبای Red Dead Redemption 2 از فیلتر قرمز و نوارهای نارنجی استفاده می کند تا بیابان را برآورده کند. این تصویر از آرتور مورگان یک لپ‌تاپ گیمینگ قدرتمند را برای عکاس به ارمغان می‌آورد تا انگیزه بیشتری برای خلق تصویری زیبا به او بدهد.

مدیر جشنواره بازی لندن درباره رویداد عکاسی مجازی گفت: مسابقه عکاسی به بخش بسیار مهمی از جشنواره تبدیل شده است. استاندارد این مسابقه سال گذشته نیز بالا بود. اما امسال شرکت کنندگان واقعا سطح مسابقات را تغییر دادند. ترکیبی عالی از خلاقیت و جذابیت را می توان در عکس ها یافت. ما هیجان زده هستیم که این تصاویر را با مردم به اشتراک بگذاریم و منتظر رویداد سال آینده هستیم.

تصاویر دیگر بازی هایی مانند Cyberpunk 2077، Ghostwire Tokyo و Alden Ring ذخیره شده اند و می توانید نسخه کامل آن را از این لینک دانلود کنید. گفتنی است محیط بازی Red Dead Redemption 2 به قدری زیبا و چشم نواز است که هر تصویری از آن به چشم می خورد و کاربران توییتر روزانه تصاویر چشم نوازی از طبیعت این بازی به اشتراک می گذارند. مدتی پیش معلمی از ماهیت Red Dead Redemption 2 برای تدریس زیست شناسی استفاده کرد. نظر شما در مورد تصویر برنده چیست؟

منبع: Eurogamer