منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تصاویر فاش شده نشان می دهد که Spider-Man چگونه روی رایانه شخصی اجرا می شود

تصاویر فاش شده نشان می دهد که Spider-Man چگونه روی رایانه شخصی اجرا می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تصاویر فاش شده نشان می دهد که Spider-Man چگونه روی رایانه شخصی اجرا می شود

چیزی برای پست کردن بازی Marvel Spider-Man این بازی برای کامپیوتر در دسترس نیست و یکی از کاربران موفق به گرفتن اسکرین شات و تصاویری از این بازی شده است. این تصاویر بازی را در حال اجرا بر روی مانیتور فوق عریض نشان می دهد و همچنین برخی از تنظیمات گرافیکی را نشان می دهد و می توانیم ببینیم که بازی چگونه باید روی رایانه شخصی اجرا شود.

به گزارش پارسی گیم، اولین تصاویر توسط یکی از کاربران ناشناس توییتر منتشر شده و به نظر می رسد که وی نسخه ای از این بازی را برای PC دریافت کرده است. سپس این تصاویر در انجمن Reddit ارسال شد و توسط مدیران تایید شد. تصاویر اصلی پس از مدتی به درخواست سونی حذف شدند. اما می توانید آنها را در زیر مشاهده کنید.

یکی از تصاویر مربوط به قسمت کنترل بازی و نحوه کنترل مرد عنکبوتی با کیبورد و ماوس است. منو نشان می دهد که کنترل بازی با کیبورد کار دشواری است و در واقع باید کلیدهای مختلف را با هم فشار دهید. به عنوان مثال، فشار دادن دکمه F به معنای چرخش است و برای حمله باید راست کلیک کنید و برای حملات دیگر دکمه های دیگر را فشار دهید. این نشان می دهد که تجربه بازی با کنترلر PC بهتر خواهد بود و ممکن است صفحه کلید گزینه مناسبی برای این بازی نباشد.

بازی مرد عنکبوتی برای کامپیوتر

مرد عنکبوتی برای کامپیوتر

بازی Spider-Man برای رایانه شخصی از گزینه های سفارشی سازی بیشتری استفاده می کند. علاوه بر این، پشتیبانی از گریپ DualSense PlayStation 5 ارائه شده است و می توان آن را با انواع دستگیره ها امتحان کرد. هر دو نسخه بازی در استیم و اپیک گیمز استور از اچیومنت ها و گزینه ذخیره ابری پشتیبانی می کنند و می توانید یک تجربه کامل داشته باشید. لازم به ذکر است که نسخه PC بازی Spider-Man توسط استودیوی Nixxes پورت شده است و نسخه ریمستر شده آن برای کاربران PC در دسترس خواهد بود.

این استودیو به زودی بازی Spider-Man Miles Morales را برای PC منتشر خواهد کرد. اما مشخص نیست چه زمانی منتشر خواهد شد. یکی از مدیران ارشد استودیو Insomniac Games در مورد عرضه Spider-Man برای کامپیوتر می گوید که استودیو Nixxes توانسته این بازی را برای سیستم های شخصی به بهترین شکل بهینه کند. وی از همکاری با این گروه راضی بود و آنها را گروهی باکیفیت خواند. مدیر استودیو Nixxess نیز گفت که از همکاری با Insomniac Games بسیار خوشحال هستند و همکاری بین آنها در سطح بی نظیری است.

بازی Spiderman در تاریخ 21 آگوست برای رایانه های شخصی منتشر می شود و می توانید آن را از استیم و فروشگاه اپیک گیمز دانلود کنید.

منبع: VGC