منو سایت

تصاویر بازسازی Silent Hill 2 فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تصاویر بازسازی Silent Hill 2 فاش شد

تصاویر منتشر شده اخیر بازسازی بازی Silent Hill 2، در فضای مجازی منتشر شد که گویا کونامی سعی کرده این بازی محبوب و ترسناک را بازسازی کند. بر اساس گزارش ها، بازسازی Silent Hill 2 توسط استودیوی لهستانی Blubber (بلبلی) که قبلا بازی های Blair Witch و The Medium را ساخته بود، در حال توسعه است.

به گفته یکی از منابع موثق کاربر دست گلم (گرگ و میش گولم)این تصاویر که به طور گسترده در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده اند، جزئیاتی از فضای تاریک و ترسناک بازی را در دمو نشان می دهند. وی با اشاره به تصاویری که متاسفانه کیفیت بالایی ندارند، می گوید: این تصاویر در واقع دمویی از بازی است که توسط تیم Blubber ساخته شده است و بدون شک نسخه نهایی بازی تفاوت زیادی با آن خواهد داشت. همچنین تیم Blubber با انتشار این تصاویر به نوعی در تلاش است تا چراغ سبز کونامی برای بازسازی این عنوان را بگیرد.

بازسازی بازی Silent Hill 2

بازسازی بازی Silent Hill 2

وب سایت VGS همچنین در چند ماه گذشته نشان داده است که بازی Silent Hill 2 توسط تیم فعال بازسازی شده است. بلوبر متوسط ​​در دست توسعه است. منابع همچنین نشان می دهند که این نسخه یک بازی انحصاری زمان برای کنسول های پلی استیشن به همراه رایانه شخصی خواهد بود. استودیو Blubber به طور مداوم در 18 ماه گذشته تا به امروز با فرنچایز Silent Hill درگیر بوده است. اگر سال گذشته این توسعه دهنده قرارداد همکاری با Konami را اعلام کرد، در آن صورت مدیر عامل استودیو Blubber اعلام کرد که آنها در حال کار بر روی یک IP ترسناک هستند که ناشر معروفی نیز هست.

بازسازی بازی Silent Hill 2

لازم به ذکر است که طبق اطلاعات جدید منبع VGS، کونامی به تازگی قصد دارد سری بازی های ترسناک طولانی مدت خود را بازسازی و عرضه کند. حال با توجه به اطلاعات منتشر شده در این زمینه، می توان گفت که ساخت نسخه بازسازی شده Silent Hill 2 بخشی از برنامه های آن ها خواهد بود. لازم به ذکر است که نسخه اصلی Silent Hill 2 برای اولین بار در سال 2001 برای کنسول پلی استیشن 2 منتشر شد و توانست با موفقیت وحشت بقا را به بازیکنان منتقل کند. با این حال پس از گذشت چندین سال از انتشار این بازی، انتشار نسخه بازسازی شده Silent Hill 2 را می توان خبر خوبی برای طرفداران این فرنچایز دانست.

منبع: videogamechronicle