منو سایت

تست های بازی های PS Plus توسط سونی مدیریت می شود – گزارش

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تست های بازی های PS Plus توسط سونی مدیریت می شود - گزارش

تست های بازی های PS Plus توسط سونی مدیریت می شود - گزارش

اگرچه بازی‌های با قیمت 34 دلار یا بیش از 34 دلار به وضوح برای اعضای PlayStation Plus Premium در آینده نیاز به آزمایش زمانی خواهند داشت، سونی مطمئن خواهد شد که آنها را به تنهایی تولید می‌کند، به این معنی که توسعه‌دهندگان نیازی به کار اضافی قبل از عرضه ندارند.

این طبق گفته ایتان گچ از Kotaku است که به او گفته شد تیم فروشگاه پلی استیشن مسئول ایجاد این آزمایش‌های دو ساعته خواهد بود.

این خط‌مشی که دیروز پس از ظاهر شدن در پورتال توسعه‌دهنده شریک پلی‌استیشن منقضی شد، بیان می‌کند که بازی‌های با قیمت ۳۴ دلار و بالاتر به یک آزمایش دو ساعته نیاز دارند، که باید حداقل یک سال برای اعضای پلی‌استیشن پلاس پریمیوم در دسترس باشد. این جدا از نمایش بازی است. این فرصتی است برای بازیکنان که در این پنجره محدود هر کاری را که می خواهند در بازی انجام دهند. با این حال، دوره آزمایشی نباید در زمان راه اندازی آماده باشد – می توان آن را تا سه ماه پس از انتشار بازی راه اندازی کرد.

این خطر وجود دارد که برخی از بازی ها، به ویژه بازی های کوتاه و خطی که ممکن است همچنان قیمت بالاتری داشته باشند، از طریق این پنجره تکمیل شوند. این چیزی است که ما در برنامه بازیابی Steam حتی کمتر محدودتر دیده‌ایم، که به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا یک بازی را به مدت دو ساعت امتحان کنند و بدون توجه به هزینه آن را پس بگیرند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد PlayStation Plus به روز شده که تابستان امسال عرضه می شود، به راهنمای PS Plus ما مراجعه کنید. این شامل اطلاعات در هر سه سطح، از جمله سطح Premium، که شامل آزمایش های زمانی است.