منو سایت

تست رایت OLED نینتندو سوییچ خبر خوبی برای مالکان نگران است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تست رایت OLED نینتندو سوییچ خبر خوبی برای مالکان نگران است

تست رایت OLED نینتندو سوییچ خبر خوبی برای مالکان نگران است

صفحه نمایش های OLED به دلیل روشنایی، رنگ های غنی و توانایی نمایش سطحی از رنگ مشکی که معمولاً برای کنسرت های هوی متال در نظر گرفته می شود، ثابت می کند که یکی از بهترین فناوری ها برای نمایش بازی ها است. با این حال، صفحه نمایش های OLED مستعد سوزاندن تصویر هستند. اگر صاحب یک سوئیچ OLED هستید یا قصد دارید یک سوئیچ OLED تهیه کنید، ممکن است تعجب کنید که آیا احتمالاً این صفحه نمایش زیبا را خدشه دار می کنید.

معلوم می شود که احتمالاً باید واقعاً بدشانسی داشته باشید یا بسیار بی پروا باشید.

آزمایش عمیق توسط منتقد فناوری YouTube و میزبان Twitch باب “WulffDen” Wulff نشان داد که باید اجازه دهید Switch OLED به مدت 3600 ساعت بدون وقفه کار کند قبل از اینکه حتی یک اشاره جزئی از سوختن OLED مشاهده شود. در عمل، این معادل حدود 892 بازدید از لیگ عدالت زک اسنایدر است.

Wulff صفحه نمایش OLED Switch را توسط The Legend of Zelda: Breath of the Wild منجمد کرد، کنسول را روی حداکثر روشنایی تنظیم کرد و هر از چند گاهی بررسی می کرد که آیا آسیبی وارد شده است یا خیر. YouTuber فناوری همچنین متوجه شده است که چگونه با استفاده از Joy-Con شخص ثالث، امنیت سیستم داخلی نینتندو را دور بزند و پنج دقیقه عدم فعالیت سخت افزار را دور بزند، که سپس صفحه نمایش را خاموش می کند.

Wulff در حال حاضر در حال آزمایش است و تا زمانی که کنسول در حالتی قرار نگیرد که قابل پخش نباشد متوقف نخواهد شد. این نه تنها خبر خوبی برای وضعیت فناوری OLED در بازی ها است، بلکه به طور کلی، زیرا این فناوری همچنان در حال پیشرفت است.

نینتندو هنوز در سال 2022 مشغول است، زیرا این کنسول مجموعه ای از موارد انحصاری هیجان انگیز در افق دارد و پیشنهادات آنلاین آن برای مشترکین بهبود یافته است. Pokemon Scarlet and Violet برای پایان سال 2022 برنامه ریزی شده است، همچنین Nintendo Switch Sports، Fire Emblem Warriors: Three Hopes و Chrono Cross: The Radical Dreamers و دیگران برنامه ریزی شده است. یا اکنون که برنامه Crunchyroll در دسترس است، می توانید انیمه های بیشتری تماشا کنید.