منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تریلر Palworld کاوش بیشتر، قدرت شلیک عظیم در Pokemon-With-Guns را نشان می دهد.

تریلر Palworld کاوش بیشتر، قدرت شلیک عظیم در Pokemon-With-Guns را نشان می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تریلر Palworld کاوش بیشتر، قدرت شلیک عظیم در Pokemon-With-Guns را نشان می دهد.

تریلر Palworld کاوش بیشتر، قدرت شلیک عظیم در Pokemon-With-Guns را نشان می دهد.

تریلر جدیدی از بازی Palworld به صورت آنلاین منتشر شده است که بیشتر از دنیای رنگارنگ بازی، موجودات الهام گرفته از پوکمون و نحوه استفاده از تفنگ بریده شده برای تسخیر آنها را نشان می دهد.

تریلر جدید که به عنوان یک بازی چندنفره با مکانیزم زنده ماندن در یک دنیای وسیع توصیف می‌شود، نگاهی گذرا به نحوه کاوش در زمین، نحوه استفاده از دوستان خود برای ساختن سازه‌هایی برای شما و نحوه بیهوش کردن دوستان وحشی را نشان می‌دهد. با یک تیر به سر – احتمالا برای همیشه.

هنگامی که دوستی را گرفتید، می توانید او را در اسارت قرار دهید، جایی که آنها با خوشحالی – بیرون – برای شما سازه هایی می سازند، یا می توانید آنها را در کارخانه ای حبس کنید، جایی که بقیه روزهای خود را در خط تولید مونتاژ تفنگ های تهاجمی خودکار بگذرانند. .

سازنده بازی Palworld PocketPair هنوز تاریخ انتشار بازی Pokemon With Guns را اعلام نکرده است، اما طبق صفحه استیم، این بازی در سال 2022 منتشر خواهد شد.

برای بازی‌های جذاب دیگری که به زودی عرضه می‌شوند، می‌توانید امسال به Wholesome Live بپیوندید. ژوئن قرار است ماه شلوغی برای اکتشافات جدید باشد، زیرا بسیاری از ناشران محصولات خود را به نمایش خواهند گذاشت و شما می توانید برنامه کنفرانس خبری Not-E3 GameSpot را دنبال کنید تا ببینید چه زمانی می توانید آنها را تماشا کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.