منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تریلر Kingdom Hearts 4 می تواند کراس اوور جنگ ستارگان را عصبانی کند

تریلر Kingdom Hearts 4 می تواند کراس اوور جنگ ستارگان را عصبانی کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تریلر Kingdom Hearts 4 می تواند کراس اوور جنگ ستارگان را عصبانی کند

رونمایی از Square Enix برای بازی جدید Kingdom Hearts ممکن است آزاردهنده تر از یک کراس اوور ساده با شخصیت های کارتونی نمادین دیزنی باشد، زیرا طرفداران نگاهی کوتاه به آنچه که به نظر می رسد در کوهپایه های All Terrain Scout Transport است، مشاهده کردند.

همانطور که در تریلر Kingdom Hearts IV مشاهده می‌شود، به نظر می‌رسد که پای AT-ST در حدود ساعت 0:34 در تریلر، در مکانی که ممکن است ماه جنگل اندور باشد، در حال ساخت سریع است.

روی سبک CSI زوم کنید تا ببینید آیا می‌توانید یک Ewok صاف را ببینید.
روی سبک CSI زوم کنید تا ببینید آیا می‌توانید یک Ewok صاف را ببینید.

چنین کراس اووری در Kingdom Hearts IV چندان تعجب آور نخواهد بود. بازی‌های اصلی در اولین عرضه‌شان، دنیای اسکوئر انیکس و دیزنی را با هم ترکیب کردند، زیرا سورا قهرمان داستان با گوفی و ​​دانلد داک به دنبال میکی ماوس قرار گرفتند و در نهایت به Sephiroth در Final Fantasy VII و برخی از بزرگترین شرورهای دیزنی در طول راه برخورد کردند. . متحدانی از هر دو فرنچایز نیز ظاهر شده‌اند، با Kingdom Hearts III که تأثیر قوی پیکسار در بخش اپیزودیک دارد.

دیزنی مالکیت معنوی بیشتری را در سال‌هایی که Kingdom Hearts برای اولین بار عرضه کرد، با مارول اینترتینمنت در سال 2009 و فرانچایز جنگ ستارگان در سال 2012 به دست آورد. در Kingdom Hearts IV امکان پذیر است.

در اخبار بیشتر برای Kingdom Hearts، Square Enix همچنین یک بازی موبایل جدید به نام Kingdom Hearts: The Missing-Link را معرفی کرد که اولین نسخه بتای بسته خود را اواخر سال جاری خواهد داشت.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.