منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تریلر Back 4 Blood: Tunnels of Terror تمیزکننده ها و سواری های جدید را نشان می دهد

تریلر Back 4 Blood: Tunnels of Terror تمیزکننده ها و سواری های جدید را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تریلر Back 4 Blood: Tunnels of Terror تمیزکننده ها و سواری های جدید را نشان می دهد

برادران وارنر استودیوی گیمز و Turtle Rock تریلری را برای معرفی Tunnels of Terror منتشر کرده اند که اولین افزونه از زمان عرضه Back 4 Blood است. این تریلر فعالیت‌های جدید و سرگرم‌کننده Cleaners، دشمن Ridden و Ridden Hives PvE را روی DLC نشان می‌دهد.

Tunnels of Terror دو رفتگر با تمرکز بر غوغا اضافه می کند: Sharice دفاعی و Heng تهاجمی. شاریچه یک آتش نشان سابق است که تبر را در دست دارد – اثر غیرفعال آن صفحات زره را تقویت می کند. همچنین مقاومت بیشتری در برابر آسیب ها دارد و سلامتی بیشتری را برای کل تیم فراهم می کند.

در حال پخش: DLC Back 4 Blood – Tunnels of Terror برای اجرای برنامه افزودنی

هنگ با مهارت هایی که در زمان داشتن یک رستوران آموخته بود، از چاقوی خود علیه رایدن استفاده می کند. او می تواند تجهیزات را از طریق دیوارها و ورودی های نزدیک کندو احساس کند، در حالی که یک اثر تیمی ارائه می دهد که به همه اعضای تیم اجازه می دهد تا از لوازم جانبی خود استفاده مجدد کنند و به حمله ادامه دهند.

هفت سلاح جدید اضافه خواهد شد که باید برای بهبود بیشتر بار ایده آل شما مفید باشد. و وقتی آماده شدید، می توانید خود را در سختی جدید No Hope غوطه ور کنید، که با Tunels of Terror شروع می شود.

شرحی ارائه نشده است

اگر شما و دوستانتان چندین بار کمپین را تکمیل کرده اید و نمی خواهید دوباره آن را بازی کنید، Ridden Hives راه جدیدی را برای مردم برای بازی Back 4 Blood ارائه می دهد. فعالیت PvE باعث می‌شود که تیم چهار نفره شما وارد غار وسیعی از تونل‌های به هم پیوسته پر از Ridden شوند.

در Ridden Hives خواهید دید که Ridden تحریف شده جدید به لیست موجود دشمنان پیوسته است: Urchin، Shredder و Ripper.

تونل های وحشت از 12 آوریل شروع می شود. Tunnels of Terror در Back 4 Blood’s Ultimate و Deluxe و همچنین از طریق پاس سالیانه گنجانده شده است. شما همچنین می توانید آن را خودتان تهیه کنید، اگرچه قیمت آن هنوز تایید نشده است. اگر هنوز Back 4 Blood را امتحان نکرده‌اید و نمی‌خواهید برای شما مناسب باشد، بررسی ما را در مورد Back 4 Blood بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.