منو سایت

تریلر گیم پلی CS:GO Source 2 منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تریلر گیم پلی CS:GO Source 2 منتشر شد

گروهی از طرفداران بازی ضد حمله مدتی پیش به همراه برنامه نویسان بازی اصلی شروع به ساخت کرد بازی CS:GO Source 2 این کاملا مستقل از Valve انجام می شود. این شوتر اول شخص دروازه ورود به دنیای جدیدی از Counter Strike است که بالاخره ویدیوی گیم پلی آن منتشر شد. مدت ها بود که طرفداران منتظر عرضه این بازی با موتور گرافیکی Half Life Alyx بودند و در نهایت Counter Source 2 به لطف چندین مددر و بازی ساز مستقل به واقعیت تبدیل شد.

به گزارش پارسی گیم، جمعی از مددرها و بازی سازان ویدیوی ویژه ای را در کانال دیسکورد گابفالوور منتشر کردند. آنها CS:GO Source 2 را از ابتدا ساختند و از پلتفرم موجود و ابزارهای ایجاد محتوا برای ساخت بازی مورد نظر خود بدون نیاز به Valve استفاده کردند. توسعه دهندگان می گویند که حتی یک خط کد از Counter Strike Global Offensive کپی نشده است و کل فرآیند برنامه نویسی به طور انحصاری انجام شده است. آنها همچنین سیستم و مکانیک را از ابتدا ساخته اند و در نتیجه ولوو نمی تواند به طور رسمی از آنها شکایت کند یا درخواست حذف بازی کند.

بازی CS:GO Source 2

تریلر بازی CS:GO Source 2

CS:GO Source 2 هنوز در حال توسعه است و ممکن است سال ها تا انتشار آن فاصله داشته باشد. تریلر بازی نگاه اولیه به این بازی را نشان می دهد و این تریلر در آینده با محتوای جدید به روز خواهد شد. تیم سازنده می گوید که این ویدیو تنها در شش ماه ساخته شده است و در نتیجه نسخه کامل بازی با تاریخ انتشار فاصله زیادی دارد. از آنجایی که تیم سازنده از چندین سازنده محتوا و برنامه نویس تشکیل شده است. انتظار عرضه بازی در آینده نزدیک اشتباه است.

لازم به ذکر است که رخنه در سرورهای Discord این امکان را برای بازیکنان فراهم کرد که اطلاعات مربوط به بازی Counter Strike شامل امتیازات و نقشه ها را در صفحه پروفایل نمایش دهند. در آن زمان مشخص شد که بازیکنان از نسخه جدید CS:GO استفاده می کنند. نقشه جدیدی با نام مستعار s2 مشاهده شد و بسیاری به این نتیجه رسیدند که استودیو در حال آزمایش داخلی بازی است. شرکت Velo CS:GO Source 2 را رسمی می کند. اما گروه GabeFollower نیز در حال توسعه نسخه خود است و می گوید این بازی را به صورت متن باز منتشر خواهد کرد.

تیم توسعه می گوید که Counter Strike Source 2 یک پروژه فن محور است و تمام کدهای نوشته شده در C# در GitHub منتشر شده است. این به توسعه دهندگان دیگر اجازه می دهد تا بازی را به سطح جدیدی برسانند. خبر دیگر اینکه حالت جدید Counter Strike افراد زیادی را به خود جذب کرده است و تعداد بازیکنان همزمان این محصول رایگان در استیم همچنان در بالاترین سطح ممکن قرار دارد. نظر شما در مورد تریلر جدید بازی چیست؟

منبع: PCGAMESN