منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تریلر فیلم Lego Star Wars: The Skywalker Saga Saga Kilo Wren را بدون پیراهن پمپاژ آهن نشان می دهد.

تریلر فیلم Lego Star Wars: The Skywalker Saga Saga Kilo Wren را بدون پیراهن پمپاژ آهن نشان می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تریلر فیلم Lego Star Wars: The Skywalker Saga Saga Kilo Wren را بدون پیراهن پمپاژ آهن نشان می دهد.

تریلر فیلم Lego Star Wars: The Skywalker Saga Saga Kilo Wren را بدون پیراهن پمپاژ آهن نشان می دهد.

Lego Star Wars: The Skywalker Saga در 5 آوریل اکران می شود و قبل از آن برادران وارنر. و TT Games تریلر جدیدی از این بازی منتشر کرده اند که بر روی شرورانی که در عنوان مورد انتظار ظاهر خواهند شد تمرکز دارد.

این ویدیو با عنوان “Darkness is Rising” است و بر روی قسمت تاریک Force تمرکز می کند، از جمله شخصیت های شرور از 9 فیلم برجسته در بازی. برخی از افراد بدی که در تریلر نشان داده شده اند عبارتند از: امپراطور پالپاتین، ژنرال گریوز، کایلو رن، بوبا فت و شخص اصلی دارث ویدر. با این حال، این یک بازی لگو است، پس انتظار نداشته باشید که باشد هم جدی یا ترسناک به هر حال، این ویدیو کایلو رن را در یک تی شرت خنده دار نشان می دهد که عشق خود را به ویدر و سریال دیگری از او، بدون پیراهن، در حال پمپاژ آهن ابراز می کند.

در حال پخش: تریلر LEGO Star Wars: The Skywalker Saga – Darkness is Rising

حماسه Skywalker در تاریخ 5 آوریل برای PS4، Xbox One، PS5، Xbox Series X | S، PC و Nintendo Switch آغاز می شود. این بازی در زمان عرضه محتویات زیادی دارد، از جمله بیش از 400 شخصیت بازی، اما حتی DLC بیشتری پس از راه اندازی ارائه می شود، از جمله افزونه ای بر اساس The Mandalorian.

اگر نمی‌خواهید کدام نسخه را بخرید، راهنمای پیش‌سفارش GameSpot Skywalker Saga را بررسی کنید. همچنین می‌توانید مصاحبه GameSpot با توسعه‌دهنده را در مورد تغییرات بزرگ رزمی در The Skywalker Saga، اضافه کردن طنز بریتانیایی و موارد دیگر بخوانید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Skywalker Saga، پیش نمایش GameSpot را بررسی کنید، “Lego Star Wars: The Skywalker Saga با یک شوخی احمقانه باعث خنده من شد، و صادقانه بگویم، این تمام چیزی بود که می خواستم.” بنا به گزارش ها، تاخیرهای متعدد بازی منجر به “بحران عظیم” برای توسعه دهندگان در TT Games شده است. برخی از توسعه دهندگان گزارش می دهند که “آنها خارج از ساعات کاری به دلیل حجم کاری و برخی از استرس هایی که تحت آن قرار گرفته اند، استراحت می کنند.”

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.