منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تریلر فصل 13 Apex Legends تغییرات نقشه Storm Point، هیولاها و دانش را نشان می دهد

تریلر فصل 13 Apex Legends تغییرات نقشه Storm Point، هیولاها و دانش را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تریلر فصل 13 Apex Legends تغییرات نقشه Storm Point، هیولاها و دانش را نشان می دهد

Respawn تریلر جدیدی از گیم پلی بازی Apex Legends Season 13: Saviors را منتشر کرده است که از 10 می شروع می شود. علاوه بر پوسته‌های جدید، دشمنان جدید و افسانه‌ای جدید، این تریلر در نهایت به بازیکنان یک نگاه اجمالی به عواقب برخورد با سخت‌پوستان غول‌پیکر از تریلر پرتاب می‌دهد و همه چیز خوب به نظر نمی‌رسد. این تریلر همچنین به طرفداران حسی از تمام ویژگی های جدیدی که در فصل 13 در بازی ظاهر می شود، می دهد.

تغییرات در نقشه Storm Point.
تغییرات در نقشه Storm Point.

به گفته مجری رادیویی که در طول شمارش معکوس دو دقیقه ای برای پخش تریلر گیم پلی بازی به صورت زنده منتشر شد، به نظر می رسد Storm Point پس از نبرد با موجود دریایی غول پیکر که در واقع یک خرچنگ است، دگرگون شده است. از زمانی که دواردو سیلوا (که در واقع پدربزرگ اکتان، تورس است) سیندیکیت را به دست گرفت، میزبان از روندی که اوضاع پیش می‌رود راضی نیست. نزدیک به پایان شمارش معکوس، استاتیک شروع به دخالت کرد تا اینکه سیگنال به طور کامل قطع شد، که ممکن است به این معنی باشد که سیلوا کسی را فرستاده تا برنامه مجری مرموز را در اواسط پخش از روی آنتن دانلود کند.

تریلر واقعی چندین تغییر در نقشه را به تصویر می‌کشد، از جمله جسد فوق‌الذکر یک موجود دریایی غول‌پیکر که به عنوان یک نقطه عطف جدید (POI) به نام Dound Beast، بخشی از منظره می‌شود. کیت جنسون، طراح Apex Legends در یک پست وبلاگ نوشت: “این POI یک مکان پر شکار است که سه چرخش را به هم متصل می کند: North Pad، Checkpoint و The Mill.” “وقتی سقوط می کنید، جرثقیل بزرگی را روی یک بارج شناور می بینید که بخشی از ساختارهای ECHO است که جانور سرنگون شده را احاطه کرده است. پوسته سخت جانور محافظت کافی در برابر حملات از بالا را فراهم می کند.

یکی دیگر از موارد اضافه شده منحصر به فرد به Storm Point، ظهور چهار IMC Armories جدید است، که در آن بازیکنان می توانند در نبرد PvE علیه Specters شرکت کنند تا تعدادی تجهیزات زیبا را تهیه کنند.

طرفداران همچنین برخی از محصولات آرایشی و بهداشتی میدان نبرد را برای فصل آینده بررسی کردند که شامل مجموعه معمولی از پوسته ها و شخصیت های اسلحه افسانه ای و حماسی، احساسات و جوک هایی است که طرفداران انتظار دارند.

نزدیک به پایان تریلر، گوینده افسانه های شکست موفقیت آمیز آنها توسط خرچنگ غول پیکر را ستایش کرد و به بینندگان اطلاع داد که تریلر تبلیغاتی “توسط دواردو سیلوا تایید شده و توسط سندیکا پرداخت شده است.” این بدون شک نشانه چیزهایی است که در خط داستانی فصل 13 اتفاق می افتد.

شرحی ارائه نشده است

شاید هیجان انگیزتر از همه، تریلر گیم پلی Saviors به ​​افسانه جدید فصل آینده، نیوکاسل، فرصتی برای نشان دادن توانایی های خود می دهد. علاوه بر سپر عظیمی که در تریلر پرتاب قرار دارد، نیوکاسل همچنین دارای یک پهپاد تاکتیکی با سپر و توانایی غیرفعال بسیار منحصر به فرد است: نیوکاسل قادر است هم تیمی های سرنگون شده را به طور ایمن بکسل کند که بدون شک برای بازیابی هم تیمی های بی خانمان مفید خواهد بود. از رینگ خارج شده اند – یا به سادگی از خط تیراندازی Rampart بیرون کشیده شده اند.

بازیکنان مطمئناً با انتشار تریلر «Meet Newcastle» به توانایی‌های نیوکاسل نگاه دقیق‌تری خواهند داشت. اگر Respawn به سنت پایبند باشد، باید در آینده نزدیک و قبل از شروع فصل جدید منتشر شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.