منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تریلر فصل سیزدهم Apex Legends با جزئیات پیش‌زمینه نیوکاسل و درام خانوادگی فراوان

تریلر فصل سیزدهم Apex Legends با جزئیات پیش‌زمینه نیوکاسل و درام خانوادگی فراوان

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تریلر فصل سیزدهم Apex Legends با جزئیات پیش‌زمینه نیوکاسل و درام خانوادگی فراوان

تریلر فصل سیزدهم Apex Legends با جزئیات پیش‌زمینه نیوکاسل و درام خانوادگی فراوان

Apex Legends Season 13: Saviors در 10 می شروع می شود و مثل همیشه Respawn Entertainment مدتی پیش با آخرین قسمت از مجموعه وب Stories from the Outlands شروع به کار کرد. این فصل یک امر خانوادگی است.

این فیلم کوتاه انیمیشن با عنوان «قهرمان» اطلاعاتی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد که دقیقاً برادر بنگلور، جکسون – که در بازی با نام نیوکاسل شناخته می‌شود – از زمانی که ناپدید شده و مرگ خود را جعل کرده است، انجام داده است. معلوم می شود که جکسون در دهکده ای به نام دره هریس زندگی می کند، که ظاهراً توسط نیوکاسل واقعی به باندی معروف به “خانواده های فراموش شده” فروخته شده است – درست است، جکسون یک جعلی است که جایگزین شخص دیگری می شود.

در حال پخش: Apex Legends: Newcastle Rescuers Alien Stories “Hero”

در تریلر می بینیم که چگونه این اتفاق افتاد. معلوم می شود که جکسون یک خانواده جدید دارد – یک همسر، یک پسر نوجوان و یک دختر جوان. پس از اینکه دخترش اسباب بازی مخمل خواب دار خود را در نیوکاسل گم می کند، جکسون به دنبال آن می رود و با نیوکاسل روبرو می شود که توسط سه خانواده فراموش شده مورد حمله قرار می گیرد.

در اینجا می آموزیم که چرا شخصی به باتجربه بودن جکسون برای ورود به بازی های Apex به تلاش های زیادی نیاز داشت – نیوکاسل واقعی همان چیزی بود که قبلاً تلاش کرده بود، و او خیلی خوب انجام نداد (همانطور که او بلافاصله رشته خود را سرزنش می کند. از دست دادن “هم تیمی های فاسد”). این اولین بازی های مقدماتی ناموفق توسط نیوکاسل واقعی انجام شد که اکنون به دلیل ناتوانی در دسترسی به بازی های Apex توسط Forgotten Families مورد حمله قرار گرفته است. به نظر می رسد او مبلغ زیادی پول نقد به باند بدهکار است و امیدوار بود از سود خود از Apex برای پرداخت آنها و نجات هریس ولی استفاده کند.

علیرغم تلاش جکسون برای نجات افسانه بداخلاق، نیوکاسل پس از شلیک گلوله باند جان خود را از دست داد. از آنجایی که باند تهدید می‌کند که دره هریس را تا آخر می‌سوزاند مگر اینکه بدهی نیوکاسل پرداخت شود، جکسون داوطلب شد تا جای جنگنده سقوط کرده – و هویت او – را در مرحله مقدماتی بعدی بگیرد و عضو باند خانواده‌های فراموش شده بر جکسون اصرار کرد. برای بازپرداخت بدهی “با بهره”. اگرچه اطلاعات کمی در مورد خانواده های فراموش شده وجود دارد، اما آنها ممکن است با باند خواهر بزرگ که فروشگاه Rampart را به آتش کشیدند یا حتی Salvo’s Black Rattlers، باندی که توسط رقیب Crazy Maggie، Sandringham Kelly رهبری می شود، ارتباط داشته باشند. کلی وقتی به مگی خیانت کرد که کل سیاره سالوو را به اتحادیه برای قدرت و منافع مالی که به او می داد فروخت. “قهرمان” به وضوح نشان می دهد که گروه Forgotten Families نمایش را در دره هریس رهبری می کند. جکسون به راحتی می توانست آخرین نفر از سه عضو باند را بکشد، اما در عوض این بدهی را بر دوش خود گرفت. از ظاهر پیام های تلفن همراهشجکسون برای پرداخت بدهی، حتی پس از پیوستن به بازی ها، چندان خوش شانس نیست.

طرفداران در این قسمت به مهارت‌های مبارزه‌ای آخرین افسانه نگاه کردند، اما نگاهی دقیق‌تر به توانایی‌های منفعل، تاکتیکی و برتر او در تریلر پخش فصل 13 Apex Legends مشاهده شد. اطلاعات بیشتر در مورد کیت نیوکاسل و بسیاری از کیت‌ها تغییراتی که در فصل جدید به Apex می‌آیند، زمانی که تریلر گیم‌پلی Saviors در تاریخ 2 می منتشر شود، مشخص خواهد شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.