منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تریلر عرضه Solasta: Lost Valley یک کمپین جدید، همکاری آنلاین و موارد دیگر را نشان می دهد

تریلر عرضه Solasta: Lost Valley یک کمپین جدید، همکاری آنلاین و موارد دیگر را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تریلر عرضه Solasta: Lost Valley یک کمپین جدید، همکاری آنلاین و موارد دیگر را نشان می دهد

تریلر عرضه Solasta: Lost Valley یک کمپین جدید، همکاری آنلاین و موارد دیگر را نشان می دهد

بازی اکشن-RPG Solasta: Crown of the Magister این هفته با انتشار افزونه Lost Valley در 14 آوریل به طور قابل توجهی در حال رشد است. GameSpot ممکن است امروز از تریلر خود برای راه اندازی افزونه رونمایی کند.

این ویدیو می گوید که در Lost Valley چه انتظاری باید داشت، که شامل یک کمپین جدید و ویژگی های درخواست شده توسط طرفداران، مانند چند نفره تعاونی آنلاین است – این برای Lost Valley و نسخه اصلی صدق می کند. با DLC، دو تا چهار بازیکن می توانند در هر دو کمپین با هم بازی کنند.

در حال پخش: تریلر شروع انحصاری Solasta: Lost Valley

کمپین Lost Valley داستان جدیدی است که از ابتدای سطح 1 در دسترس بازیکنان قرار گرفته است. بازیکنان می توانند منتظر مکان ها و دشمنان جدید و همچنین 9 زیر کلاس جدید و محیط های سیاه چال بیشتری باشند. علاوه بر این، مشکلات تطبیقی ​​و تکمیل های متعدد وجود دارد.

در توضیحات دره گمشده آمده است: «این کمپین کاملاً جدید گروهی از ماجراجویان را می‌بیند که در جستجوی یک مامور گم‌شده از شاهزاده ماسگارت در اعماق دره سلطنتی Dominion حفاری می‌کنند و جاده‌های قدیمی ماناکالون را که پس از باز شدن گسل فراموش شده بودند، کشف می‌کنند. با پویایی قدرت و جناح‌های متخاصم، چیزهای زیادی برای آشکار شدن وجود دارد، زیرا حزب مجبور است کشورها را برای بقا انتخاب کند.»

The Lost Valley در 14 آوریل با قیمت 13 دلار آمریکا / 12.99 یورو / 10.99 پوند عرضه می شود. بازی اصلی تا 21 آوریل به مناسبت راه اندازی The Lost Valley امتیاز 60% دریافت کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.