منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تریلر شروع فصل 13 Apex Legends تایید می کند که نیوکاسل برادر بنگلور است.

تریلر شروع فصل 13 Apex Legends تایید می کند که نیوکاسل برادر بنگلور است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تریلر شروع فصل 13 Apex Legends تایید می کند که نیوکاسل برادر بنگلور است.

تریلر شروع فصل 13 Apex Legends تایید می کند که نیوکاسل برادر بنگلور است.

Respawn اولین تریلر فصل سیزدهم Apex Legends را با عنوان Saviors منتشر کرد. تریلر راه اندازی تئوری من در مورد شخصیت بازی جدید را تایید می کند است نیوکاسل و این نیوکاسل، برادر بنگلور، جکسون ویلیامز است.

در تریلر، می بینیم که نیوکاسل از توانایی های فاش شده در نشت غول پیکر اطلاعات از Apex Legends استفاده می کند، که احتمالاً تأیید می کند که این درز در مورد مجموعه مهارت ها و نقش او به عنوان یک مدافع دقیق است. وب سایت Apex Legends Respawn می گوید: “قهرمان اهل دره هریس، نیوکاسل باید از هم تیمی های خود و اسرار خود دفاع کند تا از بازی های Apex جان سالم به در ببرد.”

در حال پخش: تریلر معرفی Apex Legends: Saviors

ما همچنین تاییدی دریافت کردیم که این چیز بزرگی که به سمت Storm Point در حرکت است چیست: یک هیولای عظیم دریایی. اکنون بدن او روی نقشه است. Respawn می نویسد: “چه گنجینه هایی در سواحل Storm Point وجود دارد. تیزبین باشید و به هم بچسبید، حتی حیوانات مرده نیز در خطر هستند.”

این سایت همچنین به طرز آزاردهنده‌ای در حال تغییر نحوه عملکرد Ranked در فصل 13 است. سیستم امتیازدهی برای پاداش دادن به بازیکنان برای “کار تیمی و مهارت” و نه فقط کشتن و کمک، دوباره طراحی شده است.

این تریلر با فاش شدن اینکه تریلر بعدی بازی Legends of the Outlands در 28 آوریل منتشر خواهد شد، به پایان می رسد. امیدواریم، او ایده ای از آنچه که جکسون در چند سال گذشته انجام داده است، در حالی که خواهرش دیوانه وار به دنبال او می گشت، ارائه دهد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.