منو سایت

تریلر جدید Anno: Mutationem تاریخ انتشار 17 مارس را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تریلر جدید Anno: Mutationem تاریخ انتشار 17 مارس را نشان می دهد


توسعه‌دهنده ThinkingStars و ناشر Lightning Games تریلر جدیدی از Anno: Mutationem منتشر کرده‌اند، یک RPG اکشن ماجراجویی با سبک گرافیکی پیکسل‌شده فوق‌العاده که تجسم‌های دو بعدی و سه بعدی را با هم ترکیب می‌کند. تریلر نشان می دهد که بازی در تاریخ 17 مارس برای PS5، PS4 و PC عرضه می شود.

در Anno، شما نقش Anne Flores را بازی می‌کنید، یک نوع بد مزدور که با دوست هکر خود Ayane در جستجوی برادرش در شهری که توسط شرکت‌ها الهام گرفته از سایبرپانک است شریک می‌شود. بزرگترین مزیت بازی زیبایی پیکسلی آن است، اگرچه سیستم رزمی شیک با قدرت ترکیبی آن نیز بسیار جالب به نظر می رسد. زمانی که در حال مبارزه نیستید، می‌توانید به چالش‌های جانبی رسیدگی کنید و از طریق درخت دیالوگ با شخصیت‌های دیگر صحبت کنید.

در بیانیه مطبوعاتی لایتنینگ گیمز آمده است که Anno شامل صداهای انگلیسی، ژاپنی و چینی می شود. ناشر تخمین می زند که بازی حدود 12 ساعت طول می کشد تا برنده شود.

اگر به دنبال بازی‌های مستقل بیشتری برای بازی در سال جاری هستید، فهرست ۲۷ بازی GameSpot را که نباید در سال ۲۰۲۲ از دست بدهید، بررسی کنید. به نظر می‌رسد سال بزرگی برای تنظیمات دیستوپیایی الهام‌گرفته از سایبرپانک و آینده‌نگرانه باشد – در کنار Anno، شما نیز باید ما بازی هایی مانند Citizen Sleeper و Replaced را در سال 2022 دریافت می کنیم.

شرحی ارائه نشده است

گالری

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.