منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تریلر بازی Destiny 2: The Witch Queen نگاهی اجمالی به گذشته ساواتون دارد.

تریلر بازی Destiny 2: The Witch Queen نگاهی اجمالی به گذشته ساواتون دارد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تریلر بازی Destiny 2: The Witch Queen نگاهی اجمالی به گذشته ساواتون دارد.تریلر بازی Destiny 2: The Witch Queen نگاهی اجمالی به گذشته ساواتون دارد.

Bungie تریلر شروع بازی Destiny 2: The Witch Queen را چند ساعت قبل از آخرین بازنشانی هفتگی Season of the Lost منتشر کرد، زیرا بازیکنان همراه با بازی Destiny 2 Year 4 به پایان خود نزدیک می شوند.

تریلر پرتاب با Savatun شروع می شود که چیزی یا شخصی را مانند یک دوست قدیمی صدا می کند و آنها را برای مدت طولانی تعقیب می کند. تریلر مملو از سرنخ‌ها و اظهارات مبهم است که چشم‌اندازی به ملکه جادوگر می‌دهد، اما چیزهایی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد که در هنگام بازی توسعه آینده کشف کنند.

این تریلر ویدیوهایی از ViDoc Bungie را به همراه یک نگاه اجمالی به درک Ikora از Savathun دوباره معرفی می کند. بخش دیگری از تریلر ساواتون را نشان می‌دهد که کرم خود را در جزیره‌ای الهام گرفته از جزیره مردگان نگه داشته و در حالی که مسافر بالای آن ایستاده بود به دوردست‌ها نگاه می‌کرد. همین جزیره صخره‌ای در تریلر Throne World برای Savathun و صحنه کوتاهی که کرم‌های کرم‌ها را در ViDoc نشان می‌دهد، قرار دارد. بدیهی است که این جزیره برای تاریخ مهم است.

قطعات دیگر نشان داده شده عبارتند از زاوالا در دفتر خود با پیشتاز، با یک کرم نشسته روی میز در مقابل آنها. سپس پیشتاز در هیبت کشتی ساواتون در مریخ است که آشکار می شود. پس از چندین ویدیوی گیم پلی در دنیای تاج و تخت او، تریلر با صدای بلند به پایان می رسد – اولین نگاهی به حمله آتی، جایی که یک Fireteam شش نگهبان آماده سوار شدن به Pyramid بود که به عنوان محل حمله 5 مارس عمل می کند.

در طول فصل از دست رفته، بانجی به طور مخفیانه پلی در فعالیت هم ترازی اختری ساخت که ممکن است ارتباطی با پایان فصل داشته باشد. فصل آینده Risen با تمدید The Witch Queen در 22 فوریه آغاز خواهد شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.