منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تریلر بازی Destiny 2 Solar 3.0 با به روز رسانی، فانتزی های خدای آتش را نشان می دهد.

تریلر بازی Destiny 2 Solar 3.0 با به روز رسانی، فانتزی های خدای آتش را نشان می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تریلر بازی Destiny 2 Solar 3.0 با به روز رسانی، فانتزی های خدای آتش را نشان می دهد.

تریلر بازی Destiny 2 Solar 3.0 با به روز رسانی، فانتزی های خدای آتش را نشان می دهد.

تریلر جدیدی از آخرین فصل Destiny 2، Season of the Haunted، به صورت زنده منتشر شده است و نشان می دهد که زیرکلاس Solar 3.0 چگونه برای خطرات پیش رو طراحی شده است. مانند به‌روزرسانی اخیر زیرکلاس Void، این زیر کلاس شامل جنبه‌های تطبیقی ​​و Fragments در طراحی خود است و این مهارت‌ها بر روی دادن قدرت شلیک اضافی به Guardians هنگام گشت‌زنی متمرکز هستند.

بانجی می‌گوید که می‌خواهد فانتزی «خدای آتش» را برای Solar 3.0 با ترکیب گرمای خورشید با کشندگی کلی این تأثیر آسمانی برآورده کند. جادوگران هنوز هم می توانند متحدان را التیام بخشند و دشمنانی مانند Pyromancer-Archangels را ویران کنند.

یکی از عناصر جالب جدیدی که تایتان‌ها می‌توانند از آن بهره ببرند، Consecration است که بر اطمینان از مرگ یک هدف اولویت‌دار در میدان نبرد تمرکز دارد. ترکیبی از کشیدن و ساخت آپرکات با یک جفت چکش خورشیدی که به یک حمله بزرگ ختم می‌شود، تایتان‌ها قبلاً ترکیبی ویرانگر برای آزاد کردن دارند.

برای شکارچیان، Gunpowder Gamble می بیند که کلاس یک بسته مین سه گانه را دور می اندازد که می تواند قبل از انفجار به دشمنان و دیوارها بچسبد. اگر دید عالی دارید، حتی می توانید در حالی که در هوا است به آن شلیک کنید تا زودتر منفجر شود. جادوگران یک Generator Snap دریافت می کنند، ضربه ای از انگشتان که موجی از انرژی خورشیدی را ارسال می کند که می تواند میدان جنگ را از دشمنان پاک کند یا دشمن را برای اثر انفجار زنجیره ای انفجاری هدف قرار دهد.

The Ghost Season از امروز شروع می شود و تا 23 آگوست ادامه خواهد داشت. بعد از اینکه Bungie تعمیر و نگهداری Destiny 2 را در ساعت 10:00 PT / 13:00 ET به پایان رساند، می توانید به فعالیت های جدید بپیوندید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.