منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تریلر انحصاری مایکروسافت Flight Sim برای ایکس باکس نسخه ابری را با تصاویر کنترلر پلی استیشن عرضه کرد

تریلر انحصاری مایکروسافت Flight Sim برای ایکس باکس نسخه ابری را با تصاویر کنترلر پلی استیشن عرضه کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تریلر انحصاری مایکروسافت Flight Sim برای ایکس باکس نسخه ابری را با تصاویر کنترلر پلی استیشن عرضه کرد

تریلر انحصاری مایکروسافت Flight Sim برای ایکس باکس نسخه ابری را با تصاویر کنترلر پلی استیشن عرضه کرد

جذابیت بازی های ابری ایکس باکس روز به روز بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. Microsoft Flight Simulator، عنوانی بسیار جاه طلبانه با نیازهای سخت افزاری قابل توجه، اکنون به لطف Xbox Cloud Gaming بر روی سخت افزار اصلی Xbox One قابل بازی است. این نسخه Xbox Series X Microsoft Flight Simulator است، بنابراین بازیکنان می‌توانند انتظار تجربه‌ای عالی و خوب را داشته باشند، مشروط بر اینکه اتصال اینترنتی آنها به اندازه کافی قوی و پایدار باشد تا از آن پشتیبانی کند. تریلری که نسخه ابری را اعلام می‌کند، بیش از آنچه انتظار داشتید نشان می‌دهد، از جمله اینکه چگونه از انواع کنترلرهای بی‌سیم، از جمله DualShock سونی پشتیبانی می‌کند.

در فضای ابری، Microsoft Flight Simulator حداکثر با 1080p / 30fps کار می کند و البته نیازی به نصب محلی نیست، زیرا در فضای ابری پخش می شود. علاوه بر این، Microsoft Flight Simulator اکنون می‌تواند از طریق تلفن‌های همراه، تبلت‌ها و رایانه‌های با مشخصات پایین‌تر که ممکن است در غیر این صورت از آن پشتیبانی نکنند، خارج از کنسول بازی کند.

مایکروسافت همچنین تصریح کرد که تجربه چند نفره Microsoft Flight Simulator در فضای ابری در مقایسه با PC و Xbox Series X | S “یکسان” است. همه بازیکنان، صرف نظر از اینکه روی چه پلتفرمی باشند، در همان فضای هوایی پرواز خواهند کرد.

به‌علاوه، به‌روزرسانی‌های Microsoft Flight Simulator World 1-VI در فضای ابری در دسترس هستند و تمام خریدهایی که روی دستگاه دیگری انجام می‌شوند به ابر منتقل می‌شوند.

Microsoft Flight Simulator از طریق Xbox Game Pass Ultimate در دسترس است که شامل دسترسی به جریان ابری نیز می شود.

بازی Xbox Cloud بسیار مورد توجه مایکروسافت است زیرا مخاطبان محدودی برای کنسول های سنتی دارد. تلفن‌های همراه، تبلت‌ها و رایانه‌های بسیار بیشتری در بازار وجود دارد و مایکروسافت با ملاقات با بازیکنان در هر کجا که هستند به دنبال گسترش برند Xbox است. به همین دلیل است که مایکروسافت اهمیتی نمی دهد که ایکس باکس بخرید یا نه.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.