منو سایت

ترکیب Witcher و Scyro را در Wo Long: Fallen Dynasty ببینید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ترکیب Witcher و Scyro را در Wo Long: Fallen Dynasty ببینید

تریلر بازی بازی Wo Long: Fallen Dynasty به تازگی منتشر شده است و می توانیم نگاهی به بازی جدید Team Ninja بیاندازیم. این اثر شبیه به Souls توسط سازندگان Ninja Gaiden ساخته شده است و ما را به چین باستان می برد. این بازی در ژوئن امسال معرفی شد و یکی از موردانتظارترین بازی های شمشیر است که طبق ویدیوی جدید ترکیبی از Witcher و Skiro را نشان می دهد.

تریلر گیم پلی بازی با نمایش مبارزات شروع می شود و اگرچه این ویدیو بسیار کوتاه است و نمی توان آن را ویدیوی گیم پلی نامید. اما اطلاعات خوبی به ما می دهد. سبک مبارزه ای بازی ترکیبی از شمشیربازی و جادو است. شما در واقع باید از جادو استفاده کنید تا حریف را فرود بیاورید و این روند بسیار شبیه به بازی The Witcher 3 است. از طرف دیگر سبک مبارزه بسیار شبیه به Sekiro Shadows Die Twice است. شما باید در زمان و زمان مناسب به دشمن ضربه بزنید و همچنین از خود در برابر ضربات دفاع کنید.

تلفیق سبک مبارزه این دو بازی باعث شد شاهد صحنه های شلوغ و پر از حرکات عجیب و غریب و در عین حال زیبا باشیم. ترکیب شمشیربازی با جادو باعث شده است که میدان نبرد لحظه ای ساکت نشود و بتوان دشمنان را به چپ و راست به زمین زد. البته بازی روند سختی دارد و به عنوان اثری مشابه Souls، تکمیل آن کار ساده ای نخواهد بود. مبارزه با باس ها و مبارزه با غول آخر نیز بخش مهمی از ماجراجویی شخصیت اصلی است.

گیم پلی Wo Long: Fallen Dynasty

گیم پلی Wo Long: Fallen Dynasty

در تریلر گیم پلی Wo Long: Fallen Dynasty می دانیم که شخصیت اصلی باید با موجودی شبیه مدوسا بجنگد و سپس با یک ققنوس بزرگ مبارزه کند. تمامی دشمنان بازی سبک مبارزه متفاوتی دارند که به این افکت عمق جدیدی می بخشد. لازم به ذکر است که استودیوی Team Ninja در ساخت بازی مهارت بالایی دارد و افراد مهمی مانند Masaki Yamagiwa و Fumihiko Yasuda، سازندگان بازی های Bloodborne و Nioh نقش اساسی در ساخت بازی هایی با الهام از هنرهای رزمی چینی دارند.

داستان بازی Wo Long: Fallen Dynasty در سال 184 میلادی و در امپراتوری چین روایت می شود. خانواده سلطنتی که سال ها بر این سرزمین حکومت کرده اند در شرف فروپاشی است. این یک بازی فانتزی تاریک است که در دوران سه پادشاهی اتفاق می‌افتد و بر یک شبه نظامی جوان تمرکز دارد. او باید با سربازان سلسله هان و شیاطین مبارزه کند. ناشر بازی اعلام کرد که این بازی در سال 2023 منتشر خواهد شد و اطلاعات بیشتری در هفته بازی های توکیو منتشر خواهد شد. نظر شما در مورد این بازی با الهام از Sciro و The Witcher چیست؟

ترکیب Witcher و Scyro را در Wo Long: Fallen Dynasty ببینید

تریلر بازی Wo Long: Fallen Dynasty

منبع: PCGAMESN