منو سایت

ترفندهای Gran Turismo 7: استاد جاده شوید!

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ترفندهای Gran Turismo 7: استاد جاده شوید!

در این مطلب از بخش اخبار وبلاگ انارگیفت 8 تا از بهترین ترفندهای جدید برای بازی و رقابتی ما شما را در Gran Turismo 7 آموزش دادیم تا بتوانید خیلی زود به بازی مسلط شوید و حریفان خود را شکست دهید.

گرن توریسمو 7 وان موردانتظارترین بازی های سال 2022 چند روز پیش منتشر شد و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت. این عنوان جدید سونی یکی از بهترین بازی های مسابقه ای است و مکانیزم های رانندگی آن شگفت انگیز است. به همین دلیل است که کسب مهارت در آن بسیار مهم است. Gran Turismo 7 بازیکن را در مسابقات مختلف در سراسر جهان رهبری می کند. شما با اتومبیل های ارزان قیمت شروع می کنید و به گران ترین و سریع ترین سوپراسپرت ها خواهید رسید. آخرین نسخه این سری پرطرفدار دارای تعداد زیادی بازیکن قدیمی و همچنین تازه وارد است و اگر تا به حال این بازی را امتحان نکرده اید، بهتر است خیلی زود مهارت های خود را ارتقا دهید. این ترفندها گرن توریسمو 7 آنها به شما کمک می کنند تا همه ماشین ها را در همه جهات کنترل کنید و در مسابقات برنده شوید.

8 تا از بهترین ترفندهای Gran Turismo 7

سختی بازی را با توجه به سطح مهارت خود تغییر دهید

ترفندهای Gran Turismo 7
ترفندهای Gran Turismo 7

Gran Turismo 7 سه فرمت مختلف برای مسابقات و بازی ها را به کاربران ارائه می دهد: تازه وارد، متوسط ​​و حرفه ای. حتی اگر شما هم جزو افرادی هستید که قبلا بازی های این سری را امتحان کرده اید، حالت حرفه ای (Expert) می تواند بسیار سخت باشد. پیشنهاد می کنیم ابتدا با شرایط رانندگی و ویژگی های مختلف این بازی جدید آشنا شده و پس از مدتی در صورت تمایل سطح سختی را افزایش دهید. تفاوت این حالت های دشوار در کمک به راننده است، مانند ظاهر خطوط، مناطق توقف و حالت رانندگی خودکار برای تسهیل رانندگی. البته هرچه کمک کمتری از بازی دریافت کنید و شرایط دشوارتر باشد، فرد شکاک کنترل مستقیم بیشتری روی ماشین خواهد داشت و با کنترل کامل می توانید از قابلیت های ماشین استفاده بهتری کنید، اما مراقب باشید. با خطاها و خطاهایی وجود دارد که جزء جدایی ناپذیر رانندگی در Gran Turismo 7 هستند.

ترفندهای Gran Turismo 7
ترفندهای Gran Turismo 7

همچنین می توانید سطح دشواری رقبا را که توسط هوش مصنوعی کنترل می شود را تغییر دهید. در ابتدای بازی باید درجه سختی آن ها را انتخاب کنید اما در طول بازی و هر زمان که بخواهید می توانید به منوی GT و تب Options رفته و آن را تغییر دهید. لازم به ذکر است که در برخی از بازی ها، هر چه سطح سختی آسان تر باشد، امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد، اما در اکثر تورنمنت های Gran Turismo 7 درجه سختی تاثیری بر جوایز و امتیازات شما ندارد.

اگر تازه کار هستید، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی، به مرکز مجوزها بروید

ترفندهای Gran Turismo 7: استاد جاده شوید!
ترفندهای Gran Turismo 7

اگر Gran Turismo 7 اولین تجربه شما در این سری و همچنین در بازی های سبک رانندگی است، قسمت License Center در بازی راهی عالی برای آشنایی با مکانیک های اولیه ماشین است. شما با یک سری تمرینات بسیار ساده شروع می کنید که در اصل همان گاز گرفتن و توقف هستند، اما سپس به خطوط مسابقه می روید، رانندگی در هوای بارانی را تجربه می کنید و تکنیک های پیشرفته تری را یاد می گیرید.

اما این تمام ماجرا نیست! همچنین با انجام تمرینات مرکز مجوز بر اساس مدالی که کسب می کنید امتیاز کسب خواهید کرد. کسب یک سری مدال در برخی تمرینات خاص نیز قفل ماشین ها را به عنوان پاداش باز می کند. البته به خاطر داشته باشید که License Center از ابتدای بازی در دسترس نیست، اما با اتمام اولین منوی کتاب، خیلی سریع آنلاک می شود.

کتاب ها را با منوها پر کنید تا در بازی پیشرفت کنید

ترفندهای Gran Turismo 7
ترفندهای Gran Turismo 7

در Gran Turismo 7 راه اصلی پیشرفت این است که کتاب ها را با منوهایی پر کنید که مردی به نام لوکا در کافه به شما می دهد. هر بار یک کتاب منو به شما می دهد و هر کدام شامل یک سری چالش است که باید آنها را تکمیل کنید. این چالش ها می تواند یک سری دستورالعمل های ساده باشد، مانند رفتن به مرکز صدور مجوز یا تکمیل یک سری ماشین های کوچک با شرکت در مسابقات متعدد.

پس از انجام ماموریت های منو، باید به کافه برگردید و با لوکا صحبت کنید تا جایزه خود را دریافت کنید. این جایزه معمولاً یک بلیط رولت است که به شما شانس بردن ارتقاء ماشین، امتیاز و حتی یک ماشین جدید را می دهد. تا حد امکان کتاب ها را با منوها دریافت و پر کنید تا مسیرها و ماشین های مختلف را برای شما باز کند. همچنین می توانید با لوکا و سایر مشتریان کافه صحبت کنید تا درباره ماشین خود بیشتر بدانید.

Circuit Experience راهی عالی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسیرهای مسابقه است

ترفندهای Gran Turismo 7: استاد جاده شوید!
ترفندهای Gran Turismo 7

اگر به چندین مسابقه رفته اید و تعدادی تمرین را در مرکز مجوز انجام داده اید، وقت آن است که به بخش تجربه مداری بروید. این بخش شامل یک سری فعالیت های کوچک مانند تمرینات مرکز مجوز است که هر مسیر مسابقه را به چند بخش تقسیم می کند و می توانید از آنها برای بهبود تکنیک ها و مهارت های رانندگی خود استفاده کنید. این قسمت برای کسانی که می خواهند با مسیرها آشنا شوند و در مسابقات عملکرد بهتری داشته باشند بسیار مناسب است. هر تست Circuit Experience شامل یک مدال است و اگر بتوانید مدال طلا را کسب کنید، امتیاز اضافی دریافت خواهید کرد.

گرفتن امتیاز در Gran Turismo 7 بسیار آسان است

ترفندهای Gran Turismo 7: استاد جاده شوید!
ترفندهای Gran Turismo 7

پول استفاده شده در Gran Turismo 7 Hammam امتیازی است که بازیکنان به دست می آورند. اگر می خواهید گاراژ خود را با ماشین های رده بالا پر کنید، باید امتیازهای زیادی کسب کنید، اما خوشبختانه امتیاز گرفتن در Gran Turismo 7 راحت تر از چیزی است که فکر می کنید و با انجام هر فعالیتی که رانندگی در نظر گرفته می شود، بازی به شما امتیاز می دهد! جایزه ای که در چند مسابقه اول می برید آنقدر بزرگ نیست، اما به تدریج افزایش می یابد و در نهایت، زمانی که مسابقات را در سطح بالایی به پایان برسانید، امتیازات زیادی کسب خواهید کرد.

در ابتدای بازی به جای خرید ماشین جدید، ماشین خود را ارتقا دهید

ترفندهای Gran Turismo 7: استاد جاده شوید!
ترفندهای Gran Turismo 7

صرف تمام امتیازات برای خرید یک ماشین جذاب که در فروشگاه دیده اید می تواند وسوسه انگیز باشد، اما پیشنهاد می کنیم در ابتدای بازی به جای خرید ماشین های جدید، روی خرید قطعات تیونینگ تمرکز کنید. این قطعات بسیار ارزانتر از خودروهای فول هستند، بنابراین اگر در مسابقه ای متوجه شدید که خودروی شما نسبت به سایرین قدرت کمتری دارد، خودرو خود را با این قطعات ارتقا دهید. برای بررسی وضعیت خودرو، می توانید ببینید که آیا PP یا Performance Point ماشین شما برای PP ارائه شده در مسابقه مناسب است یا خیر. اگر نه، وقت آن است که ماشین خود را ارتقا دهید.

شما باید چند ارتقا را انتخاب کنید که کنترل PP و خودرو را افزایش دهد. تعویض لاستیک ها با سبک بهبود یافته می تواند کنترل شما را بر روی خودرو افزایش دهد و ترمزهای جدید مطمئنا در کاهش سرعت در پیچ ها موثر هستند که به شما اجازه می دهد چند صد ثانیه بعد بایستید و از رقبا پیشی بگیرید. وقتی با ماشین ارتقا یافته خود در چندین مسابقه برنده می شوید، امتیاز کافی برای خرید ماشین بهتر و حتی قطعات مدرن تری کسب می کنید. نکته مهم برای Gran Turismo 7 این است که برای کسب امتیاز باید امتیاز خرج کنید. این بدان معناست که اگر بخواهید از همان ابتدا امتیاز جمع آوری کنید تا بتوانید یک ماشین رده بالا بخرید، موفق نخواهید شد زیرا بدون ارتقاء ماشین یا خرید یک مدل بهتر در مسابقه برنده نخواهید شد و اگر برنده نشدید مسابقه، خبری هست امتیاز و جوایز زیادی نیست.

به ریزترین جزئیات خودرو دقت کنید

ترفندهای Gran Turismo 7: استاد جاده شوید!
ترفندهای Gran Turismo 7

گاراژ Gran Turismo 7 به بازیکن این امکان را می دهد که حتی کوچکترین جزئیات ماشین را تغییر دهد و به ماشین عالی دست یابد. اگر با خودروها و خودروهای اسپرت آشنایی دارید، می‌توانید از ویژگی «کاملاً سازگار» Gran Turismo 7 برای اصلاح و دستکاری اجزای تنظیم مانند سیستم تعلیق، دیفرانسیل و گیربکس برای بهبود عملکرد خودرو استفاده کنید. پس از تکمیل تغییرات، می توانید داده های شبیه سازی شده را از سیستم جدید خودرو دریافت کنید. همچنین امکان ساخت چندین مدل فنی دستکاری شده برای هر خودرو و ذخیره و جابجایی بین آنها در هر زمان در گاراژ وجود دارد.

برند سنترال موزه ای دیدنی برای علاقه مندان به خودرو است

ترفندهای Gran Turismo 7: استاد جاده شوید!
ترفندهای Gran Turismo 7

اگر از طرفداران خودروها و خودروهای اسپورت هستید، حتما باید به برند مرکزی (پس از باز کردن آن) مراجعه کنید. این بخش نه تنها نمایشگاهی از خودروهای تولیدکنندگان مختلف از سراسر جهان است، بلکه موزه ای است که اطلاعات کافی در مورد آنها و هر چیز دیگری که مربوط به رانندگی و مسابقه است در اختیار شما قرار می دهد. به عنوان مثال، می توانید داستان کامل استون مارتین یا سوزوکی را ببینید، با زندگی لوئیس همیلتون آشنا شوید یا ویدیوهای ساخته شده توسط برند میشلن برای لاستیک های آنها را تماشا کنید. بیشتر بازیکنان برای خرید گران‌ترین خودروهای ممکن به برند مرکزی می‌آیند، اما برای کسانی که «خودکفا» هستند، این بخش مانند گنجینه‌ای از اطلاعات مفید است.