منو سایت

تب های زمان حال در Assassin’s Creed Mirage جایی ندارند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تب های زمان حال در Assassin's Creed Mirage جایی ندارند

به تازگی و در جریان رویداد Ubisoft Forward، Assassin’s Creed Mirage رسما معرفی شد. در این اثر که در بغداد اتفاق می افتد، به شخصیت باسیم می پیوندیم و روند تبدیل او از یک دزد ساده به یک قاتل چیره دست را دنبال می کنیم. طبق جدیدترین اخبار بازی، یوبی سافت اعلام کرده است که Assassin’s Creed Mirage دارای قطعات مدرن نخواهد بود، اگرچه دارای عناصری مانند Animus است.

شهر بغداد به عنوان منطقه اصلی بازی Assassin’s Creed به چهار قسمت مجزا تقسیم شده است. همچنین در قالب اثر مذکور با شخصیت های جدیدی از جمله روشن، استاد باسیم آشنا می شویم. بسیم بنا به دلایلی با رویاها و کابوس ها دست و پنجه نرم می کند. به نظر می رسد که The Hidden Ones راه حل هایی برای او دارد. قبل از بازی Assassin’s Creed Mirage، طرفداران سری Assassin’s Creed در قالب بازی Assassin’s Creed Valhalla به باسیم معرفی شدند. در صورت ارتباط با این شخصیت، بازی Assassin’s Creed Mirage نظر شما را به خود جلب خواهد کرد. اما نباید انتظار داشته باشید که داستان های این شخصیت را در دوره کنونی دنبال کنید. به این دلیل که در قالب مصاحبه رسانه ای GameRant با استفن بودون، مدیر نوآوری Assassin’s Creed Mirage، مشخص است که این اثر بخش هایی از زمان حال را از دست داده است.

دلیل این اقدام استودیو یوبی سافت بوردو تمرکز بر نمایش داستان و پیشینه شخصیت باسیم در دوران قبل از حوادث Assassin’s Creed Valhalla است. با وجود عدم وجود یک قهرمان مدرن در Assassin’s Creed Mirage، این اثر دارای عناصر مدرن و بدیع سری خواهد بود. با وجود اینکه Animus در وقایع بازی نقش دارد و در ابتدا و انتهای آن موثر به نظر می رسد، اما Assassin’s Creed Mirage در دوره کنونی گیم پلی نخواهد داشت.

زمان فعلی بازی Assassin's Creed Mirage

قسمت هایی از Assassin’s Creed Mirage در الموت اتفاق می افتد

استفن بودون گفت: “ما تصمیم گرفتیم که Assassin’s Creed Mirage بخش هایی را نداشته باشد که بتوان امروز آن را تجربه کرد یا به آینده مربوط می شود.” ما می خواستیم فقط بر ارائه داستان به گونه ای که در قرن نهم در بغداد رخ داد، تمرکز کنیم. واضح است که شما از Animus استفاده می کنید. این واحد هسته اصلی سری Assassin’s Creed است. به همین دلیل است که Assassin’s Creed Mirage با آن شروع می شود و در پایان وجود دارد. اما در کل بازی مذکور فاقد گیم پلی در عصر امروزی است.

با کنار گذاشتن قسمت های امروزی Assassin’s Creed Mirage، این سوال مطرح می شود که چه کسی خاطرات باسیم را در قالب Animus دنبال می کند. این تصمیم استودیو یوبی سافت بوردو به سازندگان این امکان را می دهد که بیشتر از سایر آثار سری Assassin’s Creed بر روی روایت داستان اصلی خود تمرکز کنند. در حالی که یوبی سافت با این رویکرد گامی در مسیری متفاوت از قبل برداشته است، بعید است که بسیاری از بازیکنان از آن ناراضی باشند.

Assassin’s Creed Mirage در سال 2023 بر روی پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس عرضه خواهد شد، نظر شما در مورد کمبود قطعات زمان حال در این اثر چیست؟ آیا این در نهایت Assassin’s Creed Mirage را بهبود می بخشد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamerant