منو سایت

تاریخ نمایش Midnight Suns مارول اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ نمایش Midnight Suns مارول اعلام شد

سرانجام تاریخ انتشار بازی مورد انتظار است خورشید نیمه شب مارول در جریان رویداد دیزنی و مارول اعلام شد. به گفته سازندگان بازی خورشیدهای نیمه شب این بازی در تاریخ 2 دسامبر برای پلتفرم های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری X/S و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. نسخه های نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در حال حاضر تاریخ انتشار رسمی برای آن ها ندارند و ظاهرا متعاقبا اعلام خواهند شد.

مدتی پیش تاریخ انتشار بازی خورشید نیمه شب مارول برای مدت نامعلومی به تعویق افتاد و با همین موضوع انتشار عنوان خورشید نیمه شب مارول این بازی از لیست بازی های برنامه ریزی شده در سال 2022 حذف شد. اما به نظر می رسد که طرفداران نیازی به انتظار طولانی برای انتشار بازی نخواهند داشت. 2k به عنوان یک ناشر بازی مارول میدنایت سانز همچنین مشخص شده است که استودیو Firaxis Games که مسئولیت توسعه بازی را بر عهده داشت، اعلام کرد که این بازی تا پایان سال 2022 منتشر خواهد شد.

در جدیدترین تریلر گیم پلی منتشر شده از این بازی، در حالی که اکثر ابرقهرمانان مارول مانند مرد آهنی، مرد عنکبوتی، کاپیتان آمریکا و اسکارلت ویچ حضور دارند، کنترل شخصیتی به نام شکارچی در اختیار بازیکن قرار گرفته است. استودیو او را به عنوان «فرزند رها شده لیلیت، مادر شیاطین» معرفی می کند که قطعا برای طرفداران دیابلو آشناست. گیم پلی مختصر بازی نقشه های مختلفی را نشان می دهد که مخصوص این شخصیت ها طراحی شده است. همچنین تیم Firaxis روی انتخاب این بازیکنان تاکید زیادی داشته که بدیهی است فاکتور مهمی در طول داستان بازی خواهد بود.

تاریخ انتشار Marvel's Midnight Suns

تاریخ انتشار خورشید نیمه شب مارول

همچنین در مورد عناوین دیزنی و مارول، یک ویدیوی عنوان سریال انیمیشنی خورشید نیمه شب مارول گمان می رود پیش درآمدی برای بازی در نظر گرفته شود و در همین راستا وقایع داستان آن را نشان می دهد که قسمت اول آن در تاریخ 31 اکتبر (9 آبان) منتشر خواهد شد. تیم انتقام جویان وارد می شود خورشیدهای نیمه شب با همتایان فراطبیعی تر خود، مانند گوست رایدر و مجیک، برای رویارویی با لیلیث، مادر شیاطین، که توسط هایدرا از خواب ابدی خود بیدار شده است، همراه با دختر لیلیت، متحد می شوند.

لازم به ذکر است که نسخه های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری X/S بازی را پیش خرید کنید. خورشید نیمه شب مارول هم اکنون در فروشگاه 2K موجود است و برای علاقمندان در دسترس است. همانطور که گفته شد، این بازی در تاریخ مشخصی برای پیش‌فروش روی پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در دسترس خواهد بود.

منبع: Gamespot