منو سایت

تاریخ نمایش دنباله زلدا، اشک‌های پادشاهی، اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ نمایش دنباله زلدا، اشک‌های پادشاهی، اعلام شد

رویداد امروز نینتندو دایرکت با ارائه بازی های مختلفی همراه بود و طرفداران نینتندو می توانند به زودی دست به عناوین جالبی بزنند. مهمترین خبر اعلام تاریخ انتشار دنباله Breath of the Wild با نام Tears of the Kingdom بود. The Legend of Zelda: Tears of a Kingdom در تاریخ 12 می 2023 (22 می) برای کنسول سوییچ منتشر خواهد شد.

نسخه جدید بازی Zelda با نام Tears of the Kingdom این بار نه تنها روی زمین گفته می شود، بلکه بازیکنان به آسمان خواهند رفت. شخصیت لینک آماده تجربه یک ماجراجویی جدید است و طرفداران می توانند ماجراجویی خود را از 22 می آغاز کنند. تریلر جدید اگرچه کوتاه بود اما حال و هوای نسخه جدید را به خوبی نشان می داد. در ابتدای تریلر، کتیبه ای سنگی نشان داده شد که به نظر می رسید داستان بازی جدید را روایت کند و اگر دقت کنید می توانید هیولاها و زنی را ببینید که دست شخص دیگری را گرفته است. این تریلر بدون شک رازهای پنهان مختلفی را برای علاقه مندان به بازی تدارک دیده است.

تاریخ انتشار Tears of the Kingdom

تاریخ انتشار Tears of the Kingdom

در ادامه تریلر می توانید لینک پرواز در آسمان ها را مشاهده کنید و ماجراجویی جدید در فضایی کاملا جدید اتفاق می افتد. در پایان شاهد لوگوی جدید و عنوان بازی با نام The Legend of Zelda Tears of the Kingdom هستیم و با مکثی کوتاه تاریخ انتشار نمایش داده می شود. همانطور که در ابتدا گفتیم، بازی جدید در تاریخ 12 می در دسترس خواهد بود. نینتندو قرار بود در سال جاری دنباله ای برای Zelda منتشر کند، اما مشکلاتی در روند توسعه به وجود آمد و سازنده به زمان بیشتری برای تنظیم دقیق بازی نیاز داشت.

تاخیر دنباله Zelda باعث نگرانی طرفداران در مورد وضعیت تولید شد، اما نینتندو در یک رویداد جدید به این شایعات پایان داد و تاکید کرد که این بازی بدون هیچ مشکلی در بهار آینده منتشر خواهد شد. چند ماه باقی مانده فرصت مناسبی برای توسعه دهندگان است تا تمامی جنبه های بازی را تغییر دهند و نسخه کامل آن را در دسترس علاقه مندان قرار دهند. تاخیر بازی خبر خوبی برای سازندگان نبود و کارگردان رسما از طرفداران عذرخواهی کرد. البته با توجه به اینکه محتوای بازی چندین برابر شده است، طبیعی است که توسعه آن بیشتر طول بکشد.

گزارش هایی از انتشار احتمالی Tears of the Kingdom برای کنسول بعدی نینتندو منتشر شده است. نینتندو تاکید کرد که سوییچ در میانه عمر خود قرار دارد و هنوز برای معرفی یک مدل جدید زود است. منتظر باشید تا The Legend of Zelda Tears of the Kingdom در ماه مه آینده نمایش داده شود. این بازی می تواند یکی از مهم ترین عناوین دهه اخیر باشد. نطر شما چی هست؟

منبع: GameSpot