منو سایت

 • خانه
 • اخبار بازی
 • تاریخ عرضه کنسول سگا جنسیس مینی 2 به همراه دسته جدید اعلام شده است

تاریخ عرضه کنسول سگا جنسیس مینی 2 به همراه دسته جدید اعلام شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ عرضه کنسول سگا جنسیس مینی 2 به همراه دسته جدید اعلام شده است

سگا مدتی پیش از کنسول سگا جنسیس مینی 2 رونمایی کرد و یک ماه بعد عرضه این کنسول در آمریکا را تایید کرد. کنسول سگا جنسیس مینی 2 این گوشی در تاریخ 27 اکتبر در ایالات متحده با یک دسته شش دکمه عرضه می شود. عرضه این کنسول برای بریتانیا و کشورهای اروپایی و آسیایی در حال حاضر مشخص نیست و به نظر می رسد سگا در حال حاضر برنامه ای برای این مناطق ندارد. صفحه پیش‌سفارش کنسول فعال شده است و باندل‌ها برای خریداران آمازون ژاپن ارسال می‌شوند.

به گزارش پارسی گیم، نسخه مینی کنسول محبوب سگا ماه گذشته در ژاپن عرضه شد. این کنسول با 50 بازی کلاسیک از جمله برخی از عناوین سی دی سگا عرضه می شود. بازی هایی که با این کنسول عرضه می شوند عبارتند از Sonic CD، Shining Force CD، OutRun و Afterburner 2. در مجموع، پنجاه بازی همراه با کنسول گنجانده شده است که می تواند خاطرات قدیمی را زنده کند. افزایش قدرت سخت افزاری باعث شده تا انیمیشن های بازی با جزئیات کامل نمایش داده شوند. انتظار می رود در هفته های آینده بازی های بیشتری برای این کنسول معرفی شود.

کنسول سگا جنسیس مینی 2

Sega Genesis Mini 2 در آمریکا عرضه شد

یکی از ویژگی های کنسول سگا جنسیس مینی 2 استفاده از گیم پد جدید 6 دکمه ای است. البته کنسول های اصلی که با 3 دکمه عرضه شدند; آنها همچنان قابل استفاده و سازگار با دستگاه خواهند بود. دسته بندی ها تغییر کرده اند تا نسل جدید گیمرها بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند. با خرید کنسول سگا جنسیس مینی 2، کنترلر جدید را به همراه آداپتور USB، کابل برق و کابل HDMI دریافت خواهید کرد. مشخص نیست که دسته 6 دکمه را می توان جداگانه خریداری کرد یا خیر.

لازم به ذکر است که کنسول مینی سگا در انحصار فروشگاه آمازون بوده و از هیچ فروشگاه دیگری در آمریکا قابل خریداری نیست. علاقه مندان می توانند با مراجعه به فروشگاه آمازون این کنسول را پیش خرید کنند و سپس منتظر عرضه آن در تاریخ 5 نوامبر باشند. تمامی 50 بازی اصلی در حافظه کنسول نصب شده و نیازی به خرید کارتریج نخواهید داشت. یکی از ویژگی های کنسول گنجاندن بازی است که تا به حال دیده نشده و به نظر می رسد با بازی جدیدی روبرو هستیم. نینتندو این کار را با کنسول مینی SNES انجام داد و نسخه ای از Star Fox 2 را منتشر کرد. لیست بازی های وارد شده به شرح زیر است:

 1. بعد از رایتر 2
 2. سرباز بیگانه
 3. برادران بونانزا
 4. Fantasy Zone (درگاه جنسیس جدید که قبلاً در Master System منتشر شده بود)
 5. قدرت رعد و برق
 6. Mansion of Hidden Souls (سی دی سگا)
 7. مهاجم شب (سی دی سگا)
 8. جنگجویان نینجا (سی دی سگا)
 9. OutRun
 10. OutRunners
 11. جزایر رنگین کمان اضافی
 12. Rolling Thunder 2
 13. سی دی نیروی درخشان (سی دی سگا)
 14. نوری در تاریکی
 15. Silpheed (سی دی سگا)
 16. انفجار سه بعدی سونیک
 17. سی دی صوتی (سی دی سگا)
 18. اسپلاترهاوس 2
 19. Star Mobile (درگاه جنسیس جدید که قبلاً روی PC Engine منتشر شده بود)
 20. صبر عالی
 21. لجن
 22. وکتورمن 2
 23. Virtua Racing

Sega Genesis Mini اصلی با 42 بازی از جمله Sonic 2 و Castlevania: Bloodlines عرضه شد. در حال حاضر نمی دانیم که آیا این آثار با سگا جنسیس مینی 2 منتشر خواهند شد یا خیر؟ در خبری دیگر، سگا به دنبال ساخت انیمه، سریال و فیلم از سری بازی های Persona و دیگر آثار Atlus است.

منبع: GameSpot