منو سایت

تاریخ عرضه هدست واقعیت مجازی PS VR2 اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ عرضه هدست واقعیت مجازی PS VR2 اعلام شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، سونی قیمت و تاریخ عرضه هدست واقعیت مجازی PS VR2 (Playstation VR2) را اعلام کرد.

با محبوبیت فناوری واقعیت مجازی، شرکت های مختلفی شروع به ارائه هدست های VR کرده اند. سونی یکی از آن شرکت هایی است که اولین هدست واقعیت مجازی خود را با نام PlayStation VR در سال 2016 روانه بازار کرد.در حالی که نسل نهم کنسول های خانگی با عرضه پلی استیشن 5 آغاز شد، سونی نسل دوم هدست واقعیت مجازی خود را با نام PlayStation VR2 معرفی کرد. . اکنون با گذشت چند ماه از معرفی آن، قیمت و تاریخ عرضه هدست PS VR2 به صورت رسمی اعلام شده است.

هدست واقعیت مجازی PlayStation VR 2 در تاریخ 22 فوریه 2023 (3 مارس 1401) با قیمت 550 دلار در دسترس خواهد بود. علاوه بر هدست PS VR2، هنگام خرید نسخه استاندارد، کنترلرهای Sense و هدست استریو نیز دریافت خواهید کرد. سونی علاوه بر نسخه استاندارد، باندل Horizon Call of the Mountain را نیز معرفی کرده است که با قیمت 600 موجود است، این باندل علاوه بر محتویات نسخه استاندارد، کد دانلود بازی مذکور را نیز دارد.

هدست واقعیت مجازی PlayStation VR2 PS VR2

بازی Horizon Call of the Mountain در راه اندازی PS VR2

در همین حال، پایه شارژ کنترلر هدست PS VR2 به نام Sense را می توان به صورت جداگانه با قیمت 50 دلار خریداری کرد. فرآیند پیش فروش هدست واقعیت مجازی پلی استیشن وی آر 2 از 15 نوامبر 2022 (24 آبان 1401) و از طریق فروشگاه آنلاین سونی آغاز می شود.

برای استفاده از هدست PS VR2 به کنسول پلی استیشن 5 نیاز است. به همین دلیل، اگر می خواهید نسل جدید واقعیت مجازی سونی را تجربه کنید، باید حدود 1000 دلار هزینه کنید. در حال حاضر چندین اثر مختلف برای عرضه هدست واقعیت مجازی پلی استیشن وی آر ۲ اعلام شده است که معروف ترین آن ها بازی Horizon Call of the Mountain است.

نظر شما در مورد هدست واقعیت مجازی PS VR2 چیست؟ آیا قصد خرید و تجربه آثار او را دارید؟ به نظر شما استقبال از این هدفون چقدر است؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: GameSpot