منو سایت

تاریخ شروع فصل دوم Apex Legends Mobile و شخصیت‌های جدید مشخص شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ شروع فصل دوم Apex Legends Mobile و شخصیت‌های جدید مشخص شد

الکترونیک آرتز رسما راه اندازی شد فصل دوم Apex Legends Mobile اعلام کرد و همچنین شخصیت جدید این بازی به نام راپسودی را با قابلیت های ریتمیک و ویژه رونمایی کرد. شایعات قبلی شخصیت جدید Apex Legends Mobile را فاش کردند و متوجه شدیم که DJ داغ با یک سلاح مخصوص و همچنین یک همراه روبات به نام Rowdy در میدان جنگ حضور خواهند داشت. با پارسی گیم همراه باشید تا جزئیات آپدیت Apex Legends Mobile را مرور کنیم.

فصل دوم Apex Legends Mobile

فصل دوم بازی Distortion نام دارد و از 12 جولای شروع می شود. به همین مناسبت استودیو Respawn تریلر جدیدی منتشر کرد که ویژگی های آپدیت Apex Legends Mobile را نشان می دهد. این فصل با حضور اولین قهرمان یا افسانه اختصاص داده شده به دستگاه های موبایل همراه است و EA سرانجام به وعده انتشار محتوای انحصاری نسخه موبایل عمل کرد.

Rhapsody به عنوان یک دی جی ریتمیک دوست داشتنی شناخته می شود که توسط یک ربات کوچک به نام Rowdy همراهی می شود. تریلر نشان می دهد که شخصیت جدید دارای کیت صوتی ویژه ای است که توانایی های ویژه ای دارد و یک همراه ربات به او کمک می کند. این دومین باری است که یک شخصیت به طور انحصاری برای بازی معرفی می شود، اولین مورد Fade است که در زمان عرضه در دسترس بود.

فصل دوم Apex Legends Mobile

ویژگی های Legend Apex Legends Mobile

افسانه جدید بازی از شهر خیالی کوما است، جایی که یک غول تکنولوژی به نام Pythas تمام شهر را کنترل می کند. راپسودی از عشق خود به موسیقی برای فرار از اعماق فقر و مواجهه با چالش‌های بزرگ در منطقه خطرناک Neon Dunes استفاده می‌کند. به گفته EA، او یکی از جذاب ترین شخصیت های بازی است. این استودیو اضافه کرد که مادرش یک مهندس هوش مصنوعی بود که دوست رباتیک او به نام Rowdy را طراحی کرد.

مادر این افسانه جدید ابتدا به دلیل افشای اطلاعات محرمانه توسط Pythas اخراج شد و حالا دی جی داغ بازی باید خانواده او را از بدهی هنگفت نجات دهد. Respawn برای هر شخصیت یک پس زمینه طراحی کرد تا بازیکنان بتوانند ارتباط نزدیک تری با آنها پیدا کنند. یکی از ویژگی های خاص افسانه جدید Apex Legends Mobile حذف صدا از بازی و همچنین بمب صوتی است. سپر مخصوصی برای او طراحی شده که با نور نئون حریف را کور می کند.

آپدیت موبایل Apex Legends

کارت جدید

فصل دوم Apex Legends Mobile با اضافه شدن نقشه جدیدی به نام Pythas Block 0 ارائه می شود. این نقشه بخشی از همان شهر پیشرفته را نشان می دهد که با آسمان خراش ها و تجهیزات مدرن مزین شده است. در حال حاضر اطلاعات کامل نقشه در دسترس نیست، اما با شروع فصل، می توانیم در گوشه و کنار آن جستجو کنیم. آپدیت Apex Legends Mobile با تغییری در Battle Pass ارائه می شود و بهتر است پاداش های فصل اول را زودتر دریافت کنید.

مانند نسخه رایانه شخصی، Apex Legends Mobile کاملا رایگان است و آیتم های پولی تأثیری روی گیم پلی بازی ندارند. فعالیت های بازی جدا از نسخه های PC و کنسولی است و این دو مستقل از یکدیگر هستند.

منبع: VGC