منو سایت

تاریخ شروع فصل جدید Rainbow Six Siege اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ شروع فصل جدید Rainbow Six Siege اعلام شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، یوبی سافت تاریخ شروع فصل جدید Rainbow Six Siege با نام Operation Vector Glare را اعلام کرده است.

Rainbow Six Siege یکی از محبوب ترین آثار یوبی سافت است. این شرکت این سرویس را به خوبی حفظ می کند و همیشه محتوای جدید را به آن اضافه می کند. این شرکت قصد دارد برای فصل جدید Rainbow Six Siege محتوایی مانند اپراتور جدید از بلژیک، کارت جدید Team Deathmatch و بخش تمرینات تیراندازی ارائه دهد. یوبی سافت قبلاً از راه اندازی Operation Vector Glare خبر داده است.

اپراتور جدید Rainbow Six Sage با نام Sens شناخته می شود. این اپراتور دارای ابزار مخصوصی است که با آن می توانید وارد مکان های مختلف شوید و با انجام عملیات های جسورانه وارد نبرد با دشمنان شوید. با راه اندازی ابزار Sens به نام ROU Projector System دیواری از نور ایجاد می شود. آنچه پشت این دیوار است معمولاً قابل مشاهده نیست. اما برخی از گجت ها مانند عینک هوشمند Warden و دوربین های زرهی به شما امکان دیدن پشت دیوار را می دهند. ابزار عملگر Sens یک جایگزین کاربردی تر و دقیق تر برای نارنجک های دودزا است و تیم هایی که برای دستیابی به اهداف خود مایل به ریسک هستند، احتمالاً سود خواهند برد.

شروع فصل جدید Rainbow Six Siege با فصل های قبل متفاوت بوده و بی نظیر به حساب می آید. این به این دلیل است که Sens از روز اول در دسترس است. به همین دلیل، انتظار می‌رود که به زودی پس از راه‌اندازی Operation Vector Glare، انواع ویدیوها و آموزش‌ها منتشر شود.

Rainbow Six Siege Rainbow Six Siege

Sens آخرین اپراتور Rainbow Six Siege است

بازیکنان در تاریخ 7 ژوئن (17 ژوئن) به فصل جدید Rainbow Six Sage دسترسی دارند و قسمت های جدیدی را تجربه می کنند. این نسخه حدود دو هفته بر روی سرور تست فنی تست خواهد شد. تاریخ اعلام شده نامشخص است و بازیکنان Rainbow Six Siege ممکن است خطاهای مختلفی پیدا کنند که شروع Operation Vector Glare را به تاخیر بیندازد.

در حالی که کارت جدید Team Deathmatch، پیشرفت‌های مختلفی که تجربه بازی و بخش تیراندازی را بهبود می‌بخشد، به صورت رایگان در دسترس همه بازیکنان است، اما برای استفاده از اپراتور Sens، باید از بخش نبرد کلاس اول بازی جدید Rainbow Six Siege عبور کنید. . اگر می خواهید اپراتور Sens را از Battlefield حذف کنید، دو هفته پس از شروع Operation Vector Glare، می توانید این شخصیت را با کمک Renown خریداری کنید.

نظر شما در مورد فصل جدید Rainbow Six Siege چیست؟ آیا از محتوا خوشتان آمد؟ فکر می کنید Sens چه تغییری در Rainbow Six Sage ایجاد خواهد کرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: PCGamesN