منو سایت

تاریخ دقیق انتشار Skull and Bones مشخص شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ دقیق انتشار Skull and Bones مشخص شد

در ماه های اخیر شایعات مختلفی از Skull and Bones منتشر شده بود و حالا آخرین اخبار از این بازی فاش شده است. تاریخ صدور جمجمه و استخوان ما برای کامپیوتر و کنسول های بازی هستیم. بر اساس اطلاعات به بیرون درز کرده از فروشگاه ایکس باکس، زمان دقیق انتشار بازی Scal and Bones یک روز است. 8 نوامبر 2022 برابر با 17 آبان 1401 خواهد بود که در زیر به برخی از مزایای پیش خرید بازی می پردازیم که به آنها می پردازیم.

به گزارش پارسی گیم و استناد آپدیت لومیا کسی که دائماً در حال تحقیق در مورد بازی ها و اطلاعات اضافه شده به Xbox و Windows Store است. Skull and Bones قبل از انتشار یوبی سافت منتشر شد. خبرچین معتقد است که بازی مورد انتظار یوبی سافت پس از تاخیرهای فراوان سرانجام در نوامبر سال جاری آماده دانلود خواهد شد و می توانیم وارد ماجراجویی در اقیانوس هند شویم.

آخرین اخبار در مورد این بازی نشان می دهد که یوبی سافت Scal & Bones را دوباره در رویداد ماه آینده معرفی خواهد کرد. این بازی بارها نمایش داده شده و دو بار تریلر گیم پلی آن فاش شده است. اما هنوز آماده انتشار نیست. ارزیابی سنی جمجمه و استخوان ها نشان می دهد که این محصول آماده عرضه آنلاین است و در صورت عدم وجود مشکل در مراحل تست نهایی، احتمال عرضه در 17 آبان قطعی است.

تاریخ صدور جمجمه و استخوان

جدیدترین اخبار بازی Skull and Bones

تام اندرسون در گزارشی که اخیرا در مورد این بازی منتشر کرده، گفته است که یوبی سافت در حال آماده شدن برای معرفی مکانیزم های جدید در ماه جولای است. این بازی از ماه می توسط کمیته ارزیابی سنی کشورهای مختلف مورد بازنگری قرار گرفته است و اخیراً این بازی به ایالات متحده باز شده است. علاوه بر تاریخ انتشار Skull and Bones، از اقلام پیش فروش نیز رونمایی شد. افرادی که Skull & Bones را پیش‌خرید می‌کنند، می‌توانند دو استیج مجزا با موسیقی متن و کتاب هنری دریافت کنند.

تمرکز بازی جدید یوبی سافت روی چند نفره و جنبه آنلاین است و اکنون آفلاین است. منطقه بازی همچنین داستان دزدان دریایی در دوران طلایی اقیانوس هند را روایت می کند. طبق اطلاعاتی که از گیم پلی بازی Skull and Bones به بیرون درز کرده است، بازیکنان ابتدا یک کشتی کوچک دریافت می کنند و باید به اندازه کافی از آنها متنفر باشند تا عنوان King of Pirates را دریافت کنند. نقاط تنفر در بازی بسیار مهم هستند و باید شهرت خود را به عنوان یک دزد دریایی در سراسر اقیانوس گسترش دهید.

یوبی سافت هنوز زمان عرضه مجدد یا انتشار Skull and Bones را اعلام نکرده است و باید منتظر اخبار رسمی در هفته های آینده باشیم.

منبع: VGC