منو سایت

تاریخ اکران فیلم The Lord of the Rings: Gollum تایید شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ اکران فیلم The Lord of the Rings: Gollum تایید شد

بازی مخفی کاری جدید بر اساس فرنچایز ارباب حلقه ها قرار است در تاریخ 1 سپتامبر (10 شهریور) برای کنسول های بازی هشتم، نهم و رایانه ای منتشر شود. نسخه نینتندو سوییچ ارباب حلقه ها: گولوم در تاریخ دیگری منتشر خواهد شد. استودیوی سازنده به طور رسمی تاریخ انتشار بازی را تایید کرده و در این اکانت شاهد دانلود آن در سال جاری خواهیم بود.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، نسخه ارباب حلقه ها: گولوم برای نینتندو سوییچ به تعویق افتاده است و در حال حاضر تاریخ دقیقی وجود ندارد. این بازی داستانی و ماجراجویی برای اولین بار در مارس 2019 رونمایی شد. استودیو Daedlic گفت که این بازی به همان تصویری که GRR Tolkien برای Gallam در ارباب حلقه‌ها داشت، پایبند است و رویدادهای جدیدی را ارائه می‌کند و داستان Gallam را با جزئیات روایت می‌کند.

با توجه به صفحه Steam بازی Lord of the Rings: Gallum، داستان در مورد یافتن «تنها حلقه» خواهد بود و داستان حول این حلقه می چرخد. هدف این بازی بیان جنبه‌های کمتر شناخته شده دنیای Gallam است، از زمانی که برده در زیر برج تاریک بود تا عبور الف‌ها از Mercewood. گیم پلی بازی به گونه ای است که بازیکن تاثیر کاملی روی قهرمان بازی خواهد داشت و اقدامات و تصمیماتی که می گیرد در نهایت بر روی قهرمان داستان تاثیر می گذارد و او را به طرف مقابل می برد.

زمان ارباب حلقه ها: گولم

داستان ارباب حلقه ها: گولوم

این به بازیکن بستگی دارد که قسمت تاریک وجود گالوم را انتخاب کند و او کارهای شیطانی انجام دهد. قبل از اینکه عقلش را از دست بدهد اسمش اسمیگل بود و خانه و خانواده داشت. بازی به ما این امکان را می دهد که او را به سمت عقلانیت بکشانیم و دو جنبه از شخصیت او به وضوح در بازی دیده می شود. این واقعیت که به هر دو جنبه از شخصیت گلام پرداخته شده است. توجه سازندگان بازی را به توضیحات کتاب های اصلی نشان می دهد.

اولین تصویر از بازی The Lord of the Rings: Gollum که با کمک Unreal Engine ساخته شده است در اردیبهشت 2020 منتشر شد و سپس تریلر کوتاهی از بازی E3 را دیدیم و با فضای بازی آشنا شدیم. این شغل جدید به عنوان یک بازی مخفی کاری شناخته می شود و گالام باید در صحنه های مختلف از دست اورک ها فرار کند و زیر ارابه ها پنهان شود. این استودیو سعی کرده است غارهای کوه های مه آلود، محل زندگی گالام را بازسازی کند و باید دید که آیا سبک زندگی اسمیگل به درستی به تصویر کشیده می شود یا خیر.

داستان گالام در هابیت و ارباب حلقه ها مفصل و جذاب است و باید دید که آیا سارون در این بازی حضور خواهد داشت یا خیر. منتظر انتشار Gallom The Lord of the Rings در ۱۰ سپتامبر برای پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، سری ایکس‌باکس، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی باشید. اخبار دیگر: EA Lord of the Rings برای دستگاه های تلفن همراه در دست ساخت است.

منبع: VGC