منو سایت

تاریخ انتشار Wo Long: Fallen Dynasty اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار Wo Long: Fallen Dynasty اعلام شد

Team Ninja خالق Ninja Gaiden و Nioh تاریخ انتشار Wo Long: Fallen Dynasty را رسما اعلام کرد. این بازی جدید که ترکیبی از هنرهای رزمی چینی با قدرت های جادویی است، در تاریخ 3 مارس 2023، 12 مارس 1401 برای کنسول های بازی ایکس باکس، پلی استیشن و رایانه شخصی از طریق استیم و فروشگاه مایکروسافت منتشر خواهد شد. این بازی همچنین در هنگام عرضه در سرویس Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود.

به گفته تیم نینجا، نسخه دیجیتال لوکس بازی شامل Season Pas و محتوای اضافی و همچنین DLC های جدیدی که در حال توسعه هستند در اختیار خریداران این نسخه قرار خواهد گرفت. محتوای اضافی شامل شیاطین جدید، ژنرال های بیشتر، سناریوهای اضافی، مراحل جدید و همچنین سلاح های جدیدی است که در طول زمان در دسترس خریداران قرار می گیرد. نسخه گران‌تر همراه با کتاب هنری دیجیتال و موسیقی متن و همچنین یک آیتم تزئینی (زره مخصوص) ارائه می‌شود.

افرادی که بازی را پیش خرید کنند، آیتم Zhuqye Armor را دریافت خواهند کرد. افرادی که بازی را تا 16 مارس خریداری کنند، یک آیتم دیگر به صورت رایگان دریافت خواهند کرد. اگر علاقه مند به خرید دیسک بازی هستید، روز انتشار ویژه Steelbook را به همراه دو آیتم اضافی دریافت خواهید کرد. از نسخه کلکسیونر و اقلامی مانند مجسمه خبری نیست. بازی Wo Long: Fallen Dynasty تنها در دو نسخه استاندارد و دیجیتال لوکس موجود است.

تاریخ انتشار Wo Long: Fallen Dynasty تاریخ انتشار Wo Long: Fallen Dynasty

تاریخ انتشار Wo Long: Fallen Dynasty

با اعلام تاریخ انتشار Wo Long: Fallen Dynasty، مرحله بعدی انتشار خواهد بود. هنوز زمان زیادی تا انتشار رسمی آن باقی مانده است و به نظر می رسد که شاهد تریلرهای بیشتری باشیم. این بازی در رویداد مشترک Xbox و Bethesda در ژوئن سال جاری رونمایی شد. این بازی توسط Fumihiko Yasuda (تهیه کننده Nioh) و Masaki Mawagiwa (تهیه کننده Bloodborne) در حال ساخت است و یک تیم کامل روی آن کار می کنند. تمرکز بازی روی نبرد و اکشن تن به تن است و گیم پلی بازی با عناصر فانتزی تاریک ترکیب شده است و بازیکنان باید در حاشیه نبردهای سه پادشاهی با شر مبارزه کنند.

تاریخ انتشار Wo Long: Fallen Dynasty اعلام شد

تریلر بازی Wo Long: Fallen Dynasty

نبرد با موجودات خطرناک و افسانه ای در کنار سربازان مسلح به شمشیر خواهد بود و بخش شمشیر بازی نیز از هنرهای رزمی چینی الهام گرفته شده است. این تنها پروژه استودیو Team Ninja نیست، بلکه یک بازی نقش آفرینی جدید معرفی شد که به اتفاقات مهم تاریخ ژاپن می پردازد. طبق گفته ها، بازی جدید بسیار خشن خواهد بود و خشونت نشان داده خواهد شد. لازم به ذکر است زمان مورد نیاز برای بازی Wo Long حدود 40 ساعت می باشد. منتظر اولین نمایش Wo Long: Fallen Dynasty در 12 مارس امسال باشید.

منبع: VGC