منو سایت

تاریخ انتشار Valkyrie Elysium اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار Valkyrie Elysium اعلام شد

فروشگاه پلی استیشن در چند دقیقه تاریخ انتشار Valkyrie Elysium و سپس آن تاریخ از دید کاربران پنهان شد. بازی نقش آفرینی جدید اسکوئر انیکس برای عرضه در تاریخ 28 سپتامبر (6 اکتبر 1401) برای کنسول پلی استیشن برنامه ریزی شده است. احتمال تغییر این تاریخ وجود دارد و اسکوئر انیکس در حال حاضر این تاریخ و این خبر را تایید نکرده است.

به گزارش پارسی گیم، رتبه بندی سنی Valkyrie Elysium در برزیل، کره جنوبی و حتی آمریکا انجام شده است و این نشان می دهد که عرضه این بازی در شرف وقوع است. علاوه بر اعلام تاریخ انتشار Valkyrie Elysium در فروشگاه پلی استیشن، یک تریلر کوتاه از گیم پلی نیز فاش شد که قطعات کوتاهی از گیم پلی بازی را نشان می دهد.

با توجه به تاریخ انتشار بازی از صفحه فروشگاه حذف شد. ممکن است تغییراتی در زمان انتشار بازی برای غرب و شرق ایجاد شود. همه گزارش ها حاکی از آن است که بازی نقش آفرینی اسکوئر انیکس در اواخر شهریور منتشر خواهد شد و 28 سپتامبر مطابق با اخبار قبلی درباره این بازی است. اسکوئر انیکس در چند هفته آینده بازی های زیادی برای عرضه دارد و قرار است The DioField Chronicle و Forspoken را با چند پروژه دیگر منتشر کند.

تاریخ انتشار Valkyrie Elysium

آخرین اخبار بازی Valkyrie Elysium

با اعلام تاریخ انتشار Valkyrie Elysium، صفحه توییتر بازی نیز به صورت زنده منتشر شد و تصویر جدیدی را منتشر کرد که روی آن نوشته شده بود: «برای یک تریلر جدید از گیم پلی آماده شوید». فرض بر این است که ناشر به زودی تاریخ انتشار لو رفته را با انتشار یک تریلر جدید تایید خواهد کرد. این بازی برای مدت طولانی منتشر شده است و بخشی از وضعیت جدید بازی و رویداد تابستانی امسال نبود. به زودی اطلاعات بیشتری در این مورد خواهیم داشت.

لازم به ذکر است که تریلر بازی برای مدت کوتاهی در دسترس قرار گرفت و سپس حذف شد. تریلر شامل تاریخ انتشار و همچنین لحظات مبارزه با شمشیر بود که یکی از نکات جالب این بازی است. بازی جدید ادامه دهنده سفر والکری است که باید دنیا را نجات دهد. بازیکنان با دشمنان مختلفی روبرو خواهند شد و در حال حاضر سه کلاس شخصیت معرفی شده است که همه آنها را می توان در طول نبرد احضار کرد.

تاریخ انتشار Valkyrie Elysium اعلام شد

Valkyrie Elysium RPG توسط Square Enix ارائه شد

تریلر همچنین نگاهی به باس های بازی، سلاح های جدید و همچنین دشمن اصلی دارد. سرانجام گرگی را می بینیم که به نظر می رسد فنریر باشد. او یکی از روسای Valkyrie Profile بود. باید منتظر اخبار بیشتری از نقش او در بازی باشیم. لازم به ذکر است که Valkyrie Elysium برای PS4، PS5، PC و Nintendo Switch در حال توسعه است. این بازی برای ایکس باکس منتشر نشده است.

منبع: Pushsquare