منو سایت

تاریخ انتشار RoboCop: Rogue City اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار RoboCop: Rogue City اعلام شد

RoboCop: Rogue City، بازی اکشن اول شخص استودیو Teyon و شرکت Nacon برای عرضه در ژوئن 2023 برای کنسول های بازی و رایانه های شخصی نسل نهم برنامه ریزی شده است. سال گذشته، Nacon ساخت بازی جدید RoboCup را تایید کرد و توسعه آن را به استودیوی سازنده بازی Terminator سپرد. آنها اعلام کردند که در حال کار بر روی نسخه جدیدی از فرنچایز قدیمی RoboCup هستند و سرانجام تاریخ انتشار بازی به همراه تریلر گیم پلی مشخص شد.

به گزارش پارسی گیم، رویداد Nacon Connect با رونمایی از تریلر گیم پلی بازی RoboCop: Rogue City همراه بود و در نهایت نگاهی اول شخص به گیم پلی و مبارزات این اثر جدید داشتیم. حس اکشن و گیم پلی دهه 80 به وضوح از تریلر مشهود بود و Nacon نشان داد که یک بازی راضی کننده در پیش داریم. این شرکت همچنین تاریخ انتشار و پلتفرم های نهایی خود را فاش کرد و متوجه شدیم که توسعه دهنده برنامه هایی برای انتشار برای PS4 و Xbox One دارد. اما نسخه نینتندو سوییچ در نظر گرفته شده است.

RoboCop: Rogue City یک تیرانداز اول شخص است که بر روی اکشن و نبردهای هیجان انگیز تمرکز دارد. داستان بازی همانطور که قبلا گفته شد در مورد ایفای نقش ربات پلیس معروف و بازگرداندن عدالت به خیابان های دیترویت قدیمی است. لازم به ذکر است که پیتر ولر در نقش الکس مورفی ایفای نقش می کند و با مشاهده تریلر می توانید اطلاعات بیشتری از گیم پلی بازی به دست آورید.

RoboCop: Rogue City تاریخ انتشار

RoboCop: Rogue City تاریخ انتشار

طبق توضیحات رسمی، گیم پلی بازی مخرب و اکشن خواهد بود و برای یافتن حقیقت و رسیدن به عدالت باید نقاط مختلف شهر را جستجو کنید. بازیکن این قدرت را دارد که فرآیند کارآگاهی را در دست بگیرد و تصمیماتی بگیرد که در نهایت روند داستان را تغییر دهد. مشخص نیست که آیا پایان های متفاوتی برای بازی در نظر گرفته شده است یا خیر. یا اینکه تصمیمات بازیکن در نهایت منجر به پایان زودهنگام می شود.

تاریخ انتشار RoboCop: Rogue City اعلام شد

تریلر گیم پلی بازی RoboCop: Rogue City منتشر شد [Nacon Connect]

شهر اصلی بازی روبوکاپ با جزئیات متفاوت و شخصیت های بازی متفاوت طراحی شده است که هر کدام به دنبال تخریب و فساد شهر هستند و حرص و طمع زیادی برای کسب قدرت دارند. در همین حال، شما به عنوان یک افسر پلیس ربات کار خواهید کرد و عدالت را اجرا خواهید کرد. همانطور که در ابتدا خواندید، RoboCop: Rogue City تاریخ انتشار ژوئن 2023 است و این شوتر اول شخص برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و سوییچ منتشر خواهد شد.

منبع: GamingBolt