منو سایت

تاریخ انتشار Persona 3 و Persona 4 PC اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار Persona 3 و Persona 4 PC اعلام شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، استودیو نقشه اطلس او در حساب توییتر خود رسما تایید کرد که این دو بازی Persona 3 Portable و Persona 4 Golden این بازی که به عنوان نسخه های بازسازی شده در نظر گرفته می شود، برای ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ و رایانه های شخصی در تاریخ 19 ژانویه 2023 برابر با 29 دسامبر 2014 منتشر خواهد شد. علاوه بر این، این بازی ها بر روی سرویس Xbox Game Pass قرار خواهند گرفت. روز انتشار

بازی های پرسونا 3 و Persona 4 بر روی پلتفرم‌های مختلفی در دسترس است، اما این اولین بار است که آن‌ها بر روی Xbox منتشر می‌شوند و به‌طور گسترده‌ای به‌عنوان دو تا از بهترین بازی‌های RPG ژاپنی دوران مدرن شناخته می‌شوند. اگرچه این دو بازی به موفقیتی که Persona 5 از آن برخوردار بود، نرسیدند، اما دیدن محبوبیت هر دو نسخه در کنسول پلی استیشن 4 جالب خواهد بود، عرضه این دو بازی در یک روز برای طرفداران این سری اتفاق خوبی است. بنابراین آنها دیگر مجبور نیستند بین نسخه ها منتظر بمانند.

بازی پرسونا 4 کامپیوتر

تاریخ انتشار Persona 4 PC

در ماه ژوئن اعلام شد که نسخه ریمستر شده Persona 5 اولین بازی از این سری خواهد بود که در تاریخ 21 اکتبر (29 مهر) برای پلتفرم های پلی استیشن 5، ایکس باکس، ویندوز و نینتندو سوییچ عرضه می شود. با این حال بازی Persona 5 Royale اولین بار پس از یک چرخه توسعه طولانی در سال 2016 در ژاپن و یک سال بعد در غرب منتشر شد. او پیش از آن نیز شاهد انتشار بازی بود پرسونا 4 ما سال 2008 بودیم در نهایت در سال 2012 با عنوان Persona 4: The Golden برای پلی استیشن ویتا در دسترس قرار گرفت و پس از آن در سال 2020 یک بازسازی موفقیت آمیز رایانه شخصی انجام شد.

توجه داشته باشید که دو بازی Persona 3 Portable و Persona 4 Golden در واقع نسخه های ریمستر شده هستند که علاوه بر به روز رسانی وضوح، محتوای جدید بازی شامل مکان ها و شخصیت های جدید را نیز شامل می شود. لازم به ذکر است که Persona 5 Royal Remastered علاوه بر بهبود و بهبود گرافیکی شامل بیش از 40 بسته الحاقی مختلف در زمان انتشار برای دانلود خواهد بود، در حالی که بیشتر این بسته های الحاقی مربوط به وسایل تزئینی و لباس می باشد. و غیره اینطور نیست که بازیکنان از همان ابتدا قدرت بیشتری دریافت کنند.

در حال حاضر، طرفداران مشتاقانه منتظر هستند تا هر 3 بازی را روی پلتفرم مورد علاقه خود تجربه کنند. امیدواریم این بازی ها مانند بازی های قبلی ATLUS پر از جذابیت باشند. در نظرات به ما اطلاع دهید که در مورد کدام بازی بیشتر هیجان زده هستید!

منبع: Videogamechronicle