منو سایت

تاریخ انتشار Overwatch 2 اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار Overwatch 2 اعلام شد

بلیزارد هفته گذشته از نسخه بتای عمومی Overwatch 2 رونمایی کرد و حالت PvP را با نقشه ها و شخصیت های جدید معرفی کرد. در آن زمان، بلیزارد گفت که یک آزمایش آزمایشی در آوریل امسال فقط برای کاربران رایانه منتشر خواهد شد. زمان انتشار نسخه بتا Overwatch 2 رسما اعلام شد. منتظر باشید تا این نسخه در تاریخ 26 آوریل (6 اردیبهشت) برای PC منتشر شود.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، نسخه بتای عمومی بازی Overwatch 2 با معرفی حالت کارتی جدید و شخصیتی جدید همراه شده است. زمان انتشار نسخه بتا بازی Overwatch 2 در حالی اعلام شد که کارکنان بلیزارد این فرصت را داشته اند تا بازی را در قالب یک تست آلفا تست کنند و با دریافت نظرات و نظرات خود را برای تست بعدی آماده کرده اند که در دسترس خواهد بود. به عموم مردم؛ آن آغاز شده. ما در حال حاضر اطلاعاتی در مورد ویژگی های نسخه دمو داریم که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

Beta Overwatch 2 با اضافه شدن یک شخصیت جدید به نام Sojourn عرضه می شود. او یک مبارز شجاع از کانادا است که لباس نظامی مخصوص به تن دارد و با یک تپانچه سنگین می توانید رقبا را در سریع ترین زمان ممکن نابود کنید. علاوه بر شخصیت، حالت فشار نیز آزمایش می شود. بازیکنان در این حالت باید کنترل یک ربات واقع در مرکز نقشه را به دست بگیرند و سپس آن را به سمت منطقه دشمن هل دهند. هر دو تیم می توانند کنترل ربات را به دست بگیرند و تیمی که بتواند ربات را به مناطق دورتر منتقل کند، برنده مسابقه خواهد بود.

زمان انتشار نسخه بتا Overwatch 2

جزئیات Overwatch 2

چهار کارت جدید در نسخه بتای عمومی Overwatch 2 در حال آزمایش هستند. این کارت ها عبارتند از Circuit Royal (Escort)، Midtown (Hybrid) و New Queen Street (Push) و همچنین Colosseo (Push). به نظر می رسد که حالت فشار بازی Overwatch 2 مورد توجه سازندگان قرار گرفته و برنامه های زیادی برای آن در نظر گرفته شده است. چندین شخصیت در بازی نیز تغییر کرده اند، از جمله اوریسا، دومفیست، باستیون و سومبرا. بلیزارد به یک سیستم پینگ جدید اشاره می کند که ما نمی دانیم در حال حاضر کار می کند.

یکی از تغییرات بزرگ در شخصیت Doomfist ایجاد شد. این قهرمان قبلاً با نام Damage شناخته می شد، اما اکنون نقش یک تانک را بر عهده گرفته و با مشت آهنین خود می تواند ضربه سنگینی به دشمن وارد کند. تغییرات شخصیت ها به مذاق بازیکنان حرفه ای و افرادی که سال هاست با این شخصیت ها رقابت می کنند، نمی آید. آنها باید دوباره یاد بگیرند. با نزدیک شدن به نسخه بتا Overwatch 2 اطلاعات بیشتری به دست خواهیم آورد.

گفتنی است نسخه آزمایشی Overwatch 2 فقط برای کامپیوتر منتشر می شود و می توانید با ثبت نام در سایت Overwatch نام خود را در تاریخ 6 اردیبهشت به لیست دریافت کنندگان نسخه بتا اضافه کنید. سپس یک نسخه بتا برای کنسول های بازی منتشر خواهد شد.

منبع: PCGAMER