منو سایت

تاریخ انتشار Midnight Suns به زودی اعلام خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار Midnight Suns به زودی اعلام خواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، تام هندرسون به نقل از منابع موثق می گوید که پس از انتشار گیم پلی اصلی، Midnight Suns دستخوش «تغییرات اساسی» شده است و به زودی تاریخ انتشار این اثر اعلام خواهد شد.

بر کسی پوشیده نیست که واکنش افراد مختلف به بازی Midnight Suns به عنوان آخرین محصول استودیو Firaxis که سابقه ساخت سری XCOM را دارد، متفاوت بوده است. The Midnight Suns در ابتدا قرار بود در ماه مارس اکران شود. اما با توجه به تصمیم سازندگان آن برای ارائه “بهترین بازی ممکن”، انتشار آن به نیمه دوم سال 2022 موکول شد. اکنون تام هندرسون، یکی از افراد مشهور در صنعت بازی های ویدئویی، از منابع خود دریافت که Firaxis Studios ساخته است. تغییرات بزرگ در بازی پس از معرفی Midnight Suns.

طبق گزارش TryHardGuides، تام هندرسون اشاره کرده است که تریلر نسخه اصلاح شده Midnight Suns به همراه تاریخ انتشار در ماه ژوئن منتشر خواهد شد. احتمالاً این اتفاق در جریان بازی Summer Game Fest که در 9 ژوئن (9 ژوئن) برگزار می شود، رخ خواهد داد. ماهیت “تغییرات” در خورشید نیمه شب نامشخص است و حتی تام هندرسون نیز از اندازه آنها مطمئن نیست. با این حال، در هفته های آینده اطلاعات متفاوتی از Midnight Suns منتشر خواهد شد.

خورشیدهای نیمه شب خورشیدهای نیمه شب

Midnight Suns شخصیت های مارول زیادی دارد

انتظار می رود Midnight Suns برای پلتفرم های ایکس باکس وان، سری ایکس باکس اس، ایکس باکس ایکس سری، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، پی سی و نینتندو سوییچ عرضه شود. در این اثر، شخصیت هانتر که یک ابرقهرمان جدید است، توسط Midnight Suns احیا می شود تا از تلاش لیلیت برای احیای اربابش، Hton جلوگیری کند. علاوه بر شرکت در نبردها در یک گروه سه نفره، بازیکنان می توانند با هر یک از اعضای Midnight Suns ارتباط برقرار کرده و رابطه خود را با آنها تقویت کنند.

نظر شما در مورد انتشار اطلاعات جدیدی از بازی Midnight Suns در هفته های آینده چیست؟ فکر می کنید طرفداران آثار و بازی های نقش آفرینی مارول از Midnight Suns استقبال خواهند کرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt