منو سایت

تاریخ انتشار Lies of P به همراه تریلر گیم پلی منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار Lies of P به همراه تریلر گیم پلی منتشر شد

بازی Lies of P که به تازگی در Gamescom توسط ناشر Neowis رونمایی شده است، جزئیات گیم پلی و تصاویر این بازی را در تریلر خود ارائه می دهد. Lies of P قرار است در سال 2023 برای پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4، ایکس باکس سری X/S و رایانه شخصی عرضه شود. بازی Lies of P در روز اول عرضه برای Xbox Game Pass تایید شد

در نمایشگاه گیمزکام بازی های جدید و متنوع زیادی ارائه شد که برخی از آن ها توسط شرکت های مستقل ساخته شده و به زودی برای کنسول های مورد نظر عرضه خواهند شد و در این نمایشگاه اخبار و اطلاعاتی در مورد آن منتشر شد. داستان بازی شخصیت پینوکیو را با الهام از داستان اصلی روایت می کند. که با انواع سلاح ها و تجهیزات احتمالی در مسیر پر پیچ و خم او در مقابل افراد مکانیکی قرار می گیرد. در اینجا باید چالش ها و مسیرهای بازی را طی کنید تا پینوکیو را به سمت پدر جپتو سوق دهید.در آخرین تریلر به نظر می رسد که می توانیم شاهد ملاقات این دو در طول بازی باشیم.

تاریخ انتشار The Lies of P

داستان و گیم پلی بازی Lies of P

در تریلر منتشر شده، پینوکیو در شهر متروکه ای به نام کریت که در جنون و خودخواهی فرو رفته است از خواب بیدار می شود و یادداشتی جلوی اوست که می گوید آقای جپتو را بیابید، او در این شهر است. به عنوان پینوکیو، باید به این شهری که زمانی باشکوه و زیبا بود، اما اکنون ویران شده است، قدم بگذارید و با تمام چالش هایی که در انتظار شماست روبرو شوید. بیایید این شخصیت عروسکی را راهنمایی کنیم تا انسان شود. در این شهر به هیچ کس نمی توان اعتماد کرد و نمی تواند به شما کمک کند. این نشان می دهد که یکی از شخصیت های ذکر شده جیمینی کریکت نیز نام دارد که می تواند تاثیرگذار باشد.

شهر کارات، جایی که وقایع دروغ های P در آن رخ می دهد، در واقع نشان دهنده دوران بل اپوک در اروپا است که از اواخر قرن نوزدهم تا اوایل قرن بیستم ادامه داشت. این شهر مظهر شهری فروپاشیده و خالی از رونق است. در این بازی، شما باید به طور موثر دروغ بگویید تا به اهداف خود یعنی انسان شدن برسید. پایان بازی چندتایی است و بسته به اینکه چقدر دروغ می گویید می توانید پایان های مختلفی در بازی داشته باشید.

تاریخ انتشار Lies of P به همراه تریلر گیم پلی منتشر شد

تریلر گیم پلی بازی The Lies Of P منتشر شد [گیمزکام 2022]

بازی Lies of P فوق العاده به نظر می رسد و دارای سیستم مبارزه ای جذاب با عناصر خاص است. شما می توانید سلاح های خود را به روش های مختلف ترکیب کنید و یک سلاح کاربردی تر و خاص تر بسازید. همچنین می توانید ظاهر و قسمت های بازی را تغییر دهید. برای به دست آوردن مهارت های جدیدتر قسمت هایی از بدن او را تغییر دهید، اما همه اینها فقط برای مبارزه نیست، بلکه سایر قسمت های خاص بازی را نیز شامل می شود. حس و حال متفاوت این عنوان می تواند تجربه خوبی را برای بازیکنان ایجاد کند.

منبع: Videogamechronicle