منو سایت

تاریخ انتشار God Of War Ragnarok اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار God Of War Ragnarok اعلام شد

طبق جدیدترین اخبار بازی و پس از مدت ها انتظار، سونی به طور رسمی تاریخ انتشار بازی God Of War Ragnarok را اعلام کرد. بر اساس تاریخ اعلام شده، تنها چند ماه تا انتشار God of War Ragnarok و پایان تجربه جهان باقی مانده است.

بازی God Of War Ragnarok یکی از موردانتظارترین ساخته های صنعت بازی های ویدیویی است که بسیاری از کاربران پلتفرم های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 برای تجربه آن لحظه شماری می کنند. God of War Ragnarok آخرین محصول استودیو سانتا مونیکا است که به ماجراهای کریتوس و پسرش آترئوس در اساطیر نورس پایان می دهد. همانطور که از نام بازی God Of War Ragnarok مشخص است، در این اثر شاهد پایان دنیا و پایان خدایان نورس خواهیم بود. به همین دلیل است که بازی God of War Ragnarok بسیار مهم است.

با وجود نمایش های متعددی از این اثر، سونی همیشه تاریخ انتشار بازی God Of War Ragnarok را نامشخص نگه داشته و عرضه آن را تنها در سال 2022 اعلام کرده است. حال این روند به پایان رسیده و سونی در نهایت تاریخ انتشار دقیق آن را اعلام کرده است. خدای جنگ راگناروک. بر همین اساس، علاقه مندان می توانند نهمین بازی از سری God of War را در تاریخ 9 نوامبر تجربه کنند. همچنین اگر قصد پیش خرید بازی God Of War Ragnarok و دریافت جوایز آن را دارید، این فرصت از ساعت 18:30 روز 24 جولای (15 تیرماه) در دسترس خواهد بود.

تاریخ انتشار God Of War Ragnarok

God Of War Ragnarok آخرین حضور کریتوس در زبان نورس است

سونی و استودیو سانتا مونیکا چهار نسخه مختلف را برای بازی God Of War Ragnarok در نظر گرفته اند که عبارتند از: نسخه استاندارد، نسخه دیجیتال دلوکس، نسخه کالکتور و نسخه جوتنار. هر یک از نسخه های Digital Deluxe، Collector و Jotnar به شما این امکان را می دهد که از بازی خود در هر دو کنسول پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 استفاده کنید. البته بازیکنانی که نسخه استاندارد کنسول پلی استیشن 4 را خریداری کرده اند باید 10 دلار بپردازند تا بتوانند از امکانات مربوط به این پلتفرم در کنسول پلی استیشن 5 استفاده کنند. تاکنون قیمت سه نسخه ویژه God Of War Ragnarok اعلام نشده است اما با توجه به محتوای نسخه Jotnar انتظار می رود قیمت بسیار بالایی برای آن در نظر گرفته شود.

تاریخ انتشار God Of War Ragnarok اعلام شد

تریلر فیلم God of War Ragnarok و تاریخ انتشار بازی

قبلا تایید شده بود که بازی جدید از سری God of War در سال 2022 بر روی کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد. کوری بارلوگ که کارگردانی God of War و سازنده God of War Ragnarok را بر عهده داشت، در ماه آوریل اعلام کرد که سازندگان بازی بازی “کمال گرا” هستند و “با تمام توان” روی آن کار می کنند. از آن زمان، اعضای استودیو سانتا مونیکا به دلیل اعلام نکردن تاریخ انتشار مورد آزار و اذیت قرار گرفتند.

نظر شما در مورد تاریخ انتشار God Of War Ragnarok چیست؟ آیا منتظر آمدن نوامبر و تجربه این کار هستید؟ به نظر شما God of War Ragnarok چگونه در جذب منتقدان و مخاطبان عمل خواهد کرد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: GameSpot