منو سایت

تاریخ انتشار Blood Bowl 3 اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار Blood Bowl 3 اعلام شد

بازی ورزشی فانتزی Blood Bowl 3 در ابتدا قرار بود در سال 2021 منتشر شود. اکنون طبق گزارش های اخیر، استودیو سیانید قصد دارد Blood Bowl 3 را در تاریخ 23 فوریه 2023 (4 مارس 1401) برای رایانه های شخصی، ایکس باکس و پلی استیشن منتشر کند. با این حال، عرضه نسخه سوییچ کمی بیشتر طول می کشد.

شاید مجموعه Blood Bowl بزرگترین یا محبوب ترین فرنچایز در حال حاضر نباشد، اما طرفداران زیادی دارد و بسیاری از آنها مدت ها منتظر آخرین قسمت این مجموعه یعنی Blood Bowl 3 بودند. در نهایت می توان گفت که بعد از گذشت بیش از یک سال از توسعه این بازی و رفع نگرانی های طرفداران، بلاد باول 3 بالاخره به تاریخ انتشار خود نزدیک شد.

Nacon به عنوان ناشر این بازی و Cyanide به عنوان سازنده رسما اعلام کرده اند که Blood Bowl 3 در بهمن ماه سال آینده برای رایانه های شخصی و کنسول ها عرضه می شود. این عنوان ورزشی فانتزی مانند نسخه قبلی خود ترکیبی از اکشن های خشن و گیم پلی تاکتیکی را ارائه می دهد. این نسخه همچنین تایید شده است که نسبت به پیش نمایش های اولیه خود بسیار بهبود یافته است. بنابراین می توان به ویژگی هایی مانند منوی ساده به همراه رابط کاربری بهتر، به علاوه امکان خاموش کردن آیکون های گمراه کننده و موارد دیگر اشاره کرد.

بازی Blood Bowl 3

تاریخ انتشار بازی ورزشی فانتزی Blood Bowl 3

یکی از بهترین ویژگی ها فنجان خون 3گزینه های سفارشی سازی آن بسیار بهتر از نسخه های قبلی است. به طور کلی، شما می توانید اکثر موارد ممکن در بازی را به روشی که می خواهید شخصی سازی کنید. از بازیکنان گرفته تا انواع توپ ها را می توان با توجه به روش ترجیحی تنظیم کرد. شکی نیست که Blood Bowl ترکیبی شگفت انگیز از ورزش و مبارزه، شانس و قصد، لغزش ها و فرارهای جسورانه است.

برای کسانی که با این بازی آشنا نیستند، سری Blood Bowl مانند فوتبال آمریکایی است، اما با سبک فانتزی بازی های Warhammer و درگیری های XCOM مانند. در زمان انتشار نسخه جدید این بازی، 12 جناح وجود خواهد داشت که چهار تای آن برای اولین بار در سری Blood Bowl نمایش داده می شود. به نوعی هر یک از جناح ها و حتی کارت ها عملکرد منحصر به فردی در بازی خواهند داشت و بازی به سبک بازی های ورزشی با سیستم تورنمنت خاص خود کار می کند.

بنابراین می توان نتیجه گرفت که دو بازی قبلی سازنده سیانید احتمالا به اندازه کافی موفق به نظر می رسید و طرفداران همچنان می توانند با تصمیمات معنادار و تاکتیک های پیشرفته آن در نسخه سوم آن را دوباره تجربه کنند. این بازی در تاریخ 23 فوریه 2023 مصادف با 4 مارس 1401 برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و رایانه شخصی در دسترس خواهد بود.

منبع: Gamingbolt