منو سایت

تاریخ انتشار کامل Warzone 2 و Warzone Mobile اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار کامل Warzone 2 و Warzone Mobile اعلام شد

اکتیویژن تاریخ انتشار نسخه بتای عمومی Modern Warfare II را اعلام کرده و از برگزاری رویداد زنده ویژه برای معرفی کامل قسمت چندنفره بازی جدید در کنار Call of Duty Warzone 2 خبر داده است.طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، Warzone 2 ارائه خواهد شد. به صورت زنده در 15 سپتامبر (24 شهریور) و سپس اواخر امسال یا اوایل سال آینده منتشر خواهد شد. رویداد زنده بعدی اکتیویژن Call of Duty از بازی موبایل Warzone و در نهایت تصاویر و ویدیوهایی از نسخه موبایل این بازی بتل رویال را خواهیم دید.

شایعات قبلی از معرفی بخش چندنفره Call of Duty در اواسط سپتامبر خبر داده بودند و این شایعات بالاخره به حقیقت پیوستند. Infinity Ward تایید کرده است که در تاریخ 15 سپتامبر یک رویداد ویژه با حضور استریمرهای مشهور و افراد مشهور برگزار می کند تا پروژه های مختلف در حال توسعه را نشان دهد. در حالی که تاریخ انتشار Modern Warfare II برای نوامبر امسال تعیین شده است. بخش چند نفره دیرتر از سال های گذشته معرفی می شود. مراحل آزمایشی و آزمایشی بخش چند نفره از 16 سپتامبر آغاز می شود و حالت های محدود برای دارندگان پلی استیشن در دسترس خواهد بود.

معرفی Warzone Mobile Warzone 2

زمان معرفی Warzon Mobile است

رویداد جدید اکتیویژن با ارائه کامل بازی Call of Duty Warzone 2. After Warzon که برای کنسول های بازی و PC منتشر شده است، همراه است. رفع مشکلات نسخه اول این استودیو از موتور گرافیکی جدیدی استفاده کرده است که نسبت به موتور قبلی بهینه شده است، باید حجم آپدیت های بازی کاهش یابد و همچنین ایرادات اصلی برطرف شده است. یکی از سازندگان Warzone مدتی پیش اعتراف کرد که این موتور نباید با این حجم از محتوا ساخته می شد و پس از مدتی کنترل Warzone از دست آنها خارج شد.

قابل توجه معرفی Warzon Mobile است که مدتی پیش با انتشار بیانیه ای تایید شد. در حالی که تاریخ انتشار Warzone Mobile مشخص نیست. اما روند تولید بازی به خوبی پیش می رود و در نهایت می توانیم اولین تصاویر رسمی را دریافت کنیم. مدتی پیش ویدیوی گیم پلی بازی Warzone Mobile فاش شد که مربوط به نسخه آلفا بود. به نظر می رسد زمان زیادی تا انتشار بازی باقی مانده است و باید منتظر رویداد ویژه Callaf Duty باشیم. اکتیویژن می گوید که منتظر سورپرایزهای بزرگ است و طرفداران Call of Duty نباید رویداد ماه آینده را از دست بدهند.

لازم به ذکر است که Infinity Ward هنوز قسمت Special Ops بازی Modern Warfare 2 را به نمایش نگذاشته است و احتمالا قسمت مهمی از مراسم متعلق به این حالت خاص است. بازی چند نفره در ادامه معرفی خواهد شد و سپس Warzone 2 و Warzone Mobile معرفی خواهند شد.

منبع: GamingBolt